BELKIN SOUNDFORM CONNECT AIRPLAY2 ADAPTER ACCS
|
|
BELKIN SOUNDFORM CONNECT AIRPLAY2 ADAPTER ACCS
-
TYPE
Accessories
-
Noise Cancelling
No
-
Connectivity
Wired
-
Color
Black
LEASING
( ex. sales tax)
Setup fee 0,-, invoice charge 0,-/month, minimum order 0,-. Freight and salestax (if applicable) are additional. On approved credit. Lease is selected as a payment option in the checkout.
|
Description
Specifications
Belkin SoundForm Connect. USB connector type: USB Type-C. Width: 62 mm, Depth: 43.4 mm, Height: 19 mm. Cables included: USB Type-C to USB Type-A
| USB 1.1 ports quantity | 1 |
| USB connector type | USB Type-C |
| Audio (L/R) out | 1 |
| Digital audio optical out | 1 |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| External power adapter | Yes |
| Width | 62 mm |
| Depth | 43.4 mm |
| Height | 19 mm |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A |
Please note that although care has been taken in the degree of relevancy, pictures are for
display purposes only, and product appearance may differ from what you see. If there are any
discrepancies between the product headline, description and picture, the correct information
will be in the product headline (i.e. computer systems may not come with monitors even if
pictured that way). If anything is unclear, please email support before placing your order.