Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

MELLANOX Katalog

Viser 1-60 av 307 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste
På lager Ikke på lager
116,46
 
145,58  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Silv 1Y Spt f/ LIC-Fabric-Inspector
MELLANOX Silv 1Y Spt f/ LIC-Fabric-Inspector
SKU: SUP-LIC-FAB-INSP-1S
Produkt: Lisensiering / Programvare
186,20
 
232,75  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX NIC - 1 year silver  Support and Warranty
MELLANOX NIC - 1 year silver Support and Warranty
 SVANEN
SKU: SUP-ADPTR-ETH-1S
Produkt: Diverse
197,06
 
246,33  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+1m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+1m
SKU: MC3309130-001
Produkt: Server / Tilbehør
214,98
 
268,73  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+2m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+2m
SKU: MC3309130-002
Produkt: Server / Tilbehør
426,92
 
533,65  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX 10Gbe QSFP To SFP+
MELLANOX 10Gbe QSFP To SFP+
SKU: MAM1Q00A-QSA-SP
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
474,47
 
593,09  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Opt Mod ETH 1GbE 1Gbs SFP LC-LC SX 500m
MELLANOX Opt Mod ETH 1GbE 1Gbs SFP LC-LC SX 500m
SKU: MC3208011-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
498,22
 
622,78  inkl. mva
På lager
MELLANOX DAC 25GB/S SFP28 1M
MELLANOX DAC 25GB/S SFP28 1M
SKU: MCP2M00-A001E30N
Produkt: Server / Tilbehør
507,56
 
634,45  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pass Copp Cbl ETH 10GbE 0.5m
MELLANOX Pass Copp Cbl ETH 10GbE 0.5m
SKU: MC3309130-00A
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart
522,06
 
652,58  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+3m
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+3m
SKU: MC2309130-003
Produkt: Server / Tilbehør
557,56
 
696,95  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 2m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 2m
SKU: MC2210130-002
Produkt: Server / Tilbehør
630,04
 
787,55  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Rack installation static kit for 1U
MELLANOX Rack installation static kit for 1U
SKU: MTEF-KIT-A
Produkt: Montering
659,83
 
824,79  inkl. mva
På lager
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+3m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+3m
SKU: MC3309130-003
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart
676,17
 
845,21  inkl. mva
På lager
MELLANOX 25GBE QSFP28 To SFP28
MELLANOX 25GBE QSFP28 To SFP28
SKU: MAM1Q00A-QSA28-S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
747,37
 
934,21  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX passive copper cable QSFP til 4x10 GIGA SFP+, 1 mtr
MELLANOX passive copper cable QSFP til 4x10 GIGA SFP+, 1 mtr
SKU: MC2609130-001
Produkt: Server / Tilbehør
773,09
 
966,36  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX 10G SFP+DAC Twinax Cbl 3m Passive
MELLANOX 10G SFP+DAC Twinax Cbl 3m Passive
SKU: MCP2104-X003B
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+
782,98
 
978,73  inkl. mva
På lager
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+5m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+5m
SKU: MC3309124-005
Produkt: Server / Tilbehør
854,29
 
1 067,86  inkl. mva
På lager
MELLANOX passive copper cable QSFP til 4x10 GIGA SFP+, 3 mtr
MELLANOX passive copper cable QSFP til 4x10 GIGA SFP+, 3 mtr
SKU: MC2609130-003
Produkt: Server / Tilbehør
937,07
 
1 171,34  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Rack mount kit for AS5812-54T
MELLANOX Rack mount kit for AS5812-54T
SKU: RKIT-L-6712
Produkt: Montering
949,12
 
1 186,40  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+7m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 10GbE 10Gb/s SFP+7m
SKU: MC3309124-007
Produkt: Server / Tilbehør
960,81
 
1 201,01  inkl. mva
På lager
MELLANOX Mod ETH 1GbE 1Gb/s SFP Base-T 100m
MELLANOX Mod ETH 1GbE 1Gb/s SFP Base-T 100m
SKU: MC3208411-T
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
984,61
 
1 230,76  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pas CPR Cab VPI 40Gb/s QSFP 3m
MELLANOX Pas CPR Cab VPI 40Gb/s QSFP 3m
SKU: MC2206130-003
Produkt: Server / Tilbehør
1 001,66
 
1 252,08  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pass Cop ETH 40GBE 40GB/S QSFP 1M BLACK
MELLANOX Pass Cop ETH 40GBE 40GB/S QSFP 1M BLACK
SKU: MCP1700-B001E
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP  -  Farge: Svart
1 127,02
 
1 408,78  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX PasCPRCabETH 100GbE 100Gbs QSFP PVC 3m
MELLANOX PasCPRCabETH 100GbE 100Gbs QSFP PVC 3m
SKU: MCP1600-C003
Produkt: Server / Tilbehør
1 198,01
 
1 497,51  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Rack mount kit for AS4610-54T
MELLANOX Rack mount kit for AS4610-54T
SKU: RKIT-85-4610
Produkt: Diverse
1 209,69
 
1 512,11  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+1m
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+1m
SKU: MC2309130-001
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: SFP+
1 269,33
 
1 586,66  inkl. mva
På lager
MELLANOX MCP7F00-A003 100GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP28 2M 100 Gigabit Ethernet
1 310,89
 
1 638,61  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 1m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 1m
SKU: MC2210130-001
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP  -  Farge: Svart
1 377,95
 
1 722,44  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 0.5m 30AWG Blk
MELLANOX PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 0.5m 30AWG Blk
SKU: MCP2M00-A00AE30N
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Farge: Svart
1 378,09
 
1 722,61  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+2m
MELLANOX PasCPRHybCabETH 10GbE 10Gb/s QSFP-SFP+2m
SKU: MC2309130-002
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: SFP+
1 387,83
 
1 734,79  inkl. mva
På lager
MELLANOX Trans 25GbE SFP28 LC-LC 850nm SR up 100m
MELLANOX Trans 25GbE SFP28 LC-LC 850nm SR up 100m
SKU: MMA2P00-AS
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 387,86
 
1 734,83  inkl. mva
På lager
MELLANOX Mellanox® SFP+ optical module for 10GBASE-SR
MELLANOX Mellanox® SFP+ optical module for 10GBASE-SR
SKU: MFM1T02A-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 479,05
 
1 848,81  inkl. mva
På lager
MELLANOX PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 1.5m 30AWG Blk
MELLANOX PasCPRCab ETH25Gb/s SFP28 1.5m 30AWG Blk
SKU: MCP2M00-A01AE30N
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Farge: Svart
1 579,58
 
1 974,48  inkl. mva
På lager
MELLANOX DAC 25GB/S SFP28 2M
MELLANOX DAC 25GB/S SFP28 2M
SKU: MCP2M00-A002E30N
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Farge: Svart
1 613,18
 
2 016,48  inkl. mva
På lager
MELLANOX Pass Copper cbl IBEDR up 25GBs 2.5m Blk
MELLANOX Pass Copper cbl IBEDR up 25GBs 2.5m Blk
SKU: MCP2M00-A02AE30L
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Farge: Svart
1 613,28
 
2 016,60  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pas CPR hybrID Cab ETH 100GbE 2x50GbE 3m
1 685,83
 
2 107,29  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Rack inst kit f/MSBxx MSNxx a/ MSX67xx/ 17
1 686,51
 
2 108,14  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Rack installation kit for MSBxx MSNxx
MELLANOX Rack installation kit for MSBxx MSNxx
SKU: MTEF-KIT-S
Produkt: Montering
1 714,28
 
2 142,85  inkl. mva
På lager
MELLANOX Passive Copper Cbl ETH up to 256Gb/s
MELLANOX Passive Copper Cbl ETH up to 256Gb/s
SKU: MCP2M00-A003E30L
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Farge: Svart
1 722,80
 
2 153,50  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX 2Y Wrrty 3Ys Bronze SX1012X
MELLANOX 2Y Wrrty 3Ys Bronze SX1012X
SKU: EXW-SX1012X-3B
Produkt: Lisensiering / Programvare
1 755,89
 
2 194,86  inkl. mva
På lager
MELLANOX passive copper cable QSFP til 4x10 GIGA SFP+, 5 mtr
MELLANOX passive copper cable QSFP til 4x10 GIGA SFP+, 5 mtr
SKU: MC2609125-005
Produkt: Server / Tilbehør
1 815,08
 
2 268,85  inkl. mva
På lager
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 2.5m 26AWG
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 25Gb/s SFP28 2.5m 26AWG
SKU: MCP2M00-A02AE26N
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Farge: Svart
1 815,32
 
2 269,15  inkl. mva
På lager
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 3m
MELLANOX Pas CPR Cab ETH 40GbE 40Gb/s QSFP 3m
SKU: MC2210128-003
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP  -  Farge: Svart
1 897,85
 
2 372,31  inkl. mva
På lager
MELLANOX Rack instlltn K f/ SN2100/ SN2010 shrt dpt
1 897,97
 
2 372,46  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 10GbE SP
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 10GbE SP
SKU: MCX4111A-XCAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 915,88
 
2 394,85  inkl. mva
På lager
MELLANOX DAC 25GB/S SFP28 3M
MELLANOX DAC 25GB/S SFP28 3M
SKU: MCP2M00-A003E26N
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP28  -  Kontakt 2: SFP28  -  Farge: Svart
1 980,88
 
2 476,10  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN card OCP 25GbE SFP28
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN card OCP 25GbE SFP28
SKU: MCX4411A-ACAN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
1 980,88
 
2 476,10  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN card OCP HM 25GbE SFP28
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN card OCP HM 25GbE SFP28
SKU: MCX4411A-ACQN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 980,96
 
2 476,20  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 25GbE SP
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN NW ITF card 25GbE SP
SKU: MCX4111A-ACAT
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 016,55
 
2 520,69  inkl. mva
På lager
MELLANOX PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 0.5m 30AWG
MELLANOX PasCPRCabETH 100GbE QSFP28 0.5m 30AWG
SKU: MCP1600-C00AE30N
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP  -  Farge: Svart
2 083,75
 
2 604,69  inkl. mva
På lager
MELLANOX Pas CPR Cab VPI up to 56Gb/s QSFP 0.5
MELLANOX Pas CPR Cab VPI up to 56Gb/s QSFP 0.5
SKU: MC2207130-00A
Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP
2 117,35
 
2 646,69  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pas CPR Cab VPI 40Gb/s QSFP 1m
MELLANOX Pas CPR Cab VPI 40Gb/s QSFP 1m
SKU: MC2206130-001
Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP
2 184,84
 
2 731,05  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Pas CPR Cab VPI 56Gb/s QSFP 1m
MELLANOX Pas CPR Cab VPI 56Gb/s QSFP 1m
SKU: MC2207130-001
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP  -  Farge: Svart
2 285,31
 
2 856,64  inkl. mva
På lager
MELLANOX MCP1600-C001 Passive QSFP DAC Cable 100GbE 1M
MELLANOX MCP1600-C001 Passive QSFP DAC Cable 100GbE 1M
SKU: MCP1600-C001E30N
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP  -  Farge: Svart
2 285,31
 
2 856,64  inkl. mva
På lager
MELLANOX Pass Copp Cbl VPI 56Gb/s 1.5m
MELLANOX Pass Copp Cbl VPI 56Gb/s 1.5m
SKU: MC2207130-0A1
Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP
2 318,91
 
2 898,64  inkl. mva
På lager
MELLANOX Pas CPR Cab VPI 56Gb/s QSFP 2m
MELLANOX Pas CPR Cab VPI 56Gb/s QSFP 2m
SKU: MC2207130-002
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP  -  Kontakt 2: QSFP  -  Farge: Svart
2 324,83
 
2 906,04  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI
MELLANOX Trans 40GbE QSFP+MPO 850nm 150m DDMI
SKU: MMA1B00-B150D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 328,14
 
2 910,18  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX 1Y Bronze Wrrty Renewal IS5000
MELLANOX 1Y Bronze Wrrty Renewal IS5000
SKU: EXW-IS5000-1B
Produkt: Lisensiering / Programvare
2 372,45
 
2 965,56  inkl. mva
Ikke på lager
MELLANOX ConnectX-4 LX EN 10GbE
MELLANOX ConnectX-4 LX EN 10GbE
SKU: MCX4121A-XCAT
Porter/kontakter: Fiber  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCI-E  -  Interne porter: Ja  -  RAID: Nei
Viser 1-60 av 307 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste