Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

nettverkssvitsjer

Viser 1-60 av 209 produkter 1 2 3 4 Neste
På lager Ikke på lager
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
1 130,62
 
1 413,28  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis AT-WLMT-010 Wall mount  st size MC (10pack)
Allied Telesis AT-WLMT-010 Wall mount st size MC (10pack)
SKU: AT-WLMT-010
Produkt: Mediekonverterere
126,-
 
157,50  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO Spare IE 3000 Right Panel
CISCO Spare IE 3000 Right Panel
SKU: RPNL-IE3000=
Produkt: Diverse
191,80
 
239,75  inkl. mva
På lager
STARTECH SFP Dust Covers - 10 Pack
STARTECH SFP Dust Covers - 10 Pack
SKU: SFPCAP10
Produkt: Kabelkomponenter
268,24
 
335,30  inkl. mva
Ikke på lager
PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP SingleMode Max 20000 m
PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP SingleMode Max 20000 m
SKU: MFB-F20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
PROGRAMVARE / SONICWALL
342,43
 
428,04  inkl. mva
Ikke på lager
SONICWALL PSU/ Tz400/ 300 Series Fru
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
370,48
 
463,10  inkl. mva
På lager
Hewlett Packard Enterprise 2530 8-port Switch Power Adapter Shelf
HJEM/FRITID / DIVERSE
383,54
 
479,43  inkl. mva
Ikke på lager
TRENDNET DIN Rail 24V 60W Power Supply
TRENDNET DIN Rail 24V 60W Power Supply
SKU: TI-M6024
Type: Industri
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
411,25
 
514,06  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Desktop PSU, Output voltage:
KOMPONENTER / KJØLING
550,37
 
687,96  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE HPN FlexFabric X721 Fan Tray Front-to-Back
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
646,65
 
808,31  inkl. mva
Ikke på lager
D-LINK SWITCH 3250TG MINI-GBIC LX SM
D-LINK SWITCH 3250TG MINI-GBIC LX SM
SKU: DEM-310GT
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
HJEM/FRITID / DIVERSE
948,26
 
1 185,33  inkl. mva
På lager
TRENDNET DIN Rail 48V 120W
TRENDNET DIN Rail 48V 120W
SKU: TI-S12048
Type: Industri
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
1 016,50
 
1 270,63  inkl. mva
Ikke på lager
TRENDNET 24V 120W Output Industrial DIN
TRENDNET 24V 120W Output Industrial DIN
SKU: TI-S12024
Produkt: Strøm
1 128,58
 
1 410,73  inkl. mva
Ikke på lager
MIKROTIK Hot Swap 12V 150W PSU for CCR1072
MIKROTIK Hot Swap 12V 150W PSU for CCR1072
SKU: 12POW150
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
DATAMASKINER / DATATILBEHØR
1 435,54
 
1 794,43  inkl. mva
Ikke på lager
IBM Ethernet Expansion Card for (CFFv)IBM BladeCenter
HJEM/FRITID / DIVERSE
1 535,33
 
1 919,16  inkl. mva
Ikke på lager
TRENDNET DIN Rail 48V 240W
TRENDNET DIN Rail 48V 240W
SKU: TI-S24048
Type: Industri
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
1 600,69
 
2 000,86  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO Meraki 16K RPM FAN front-to-back for MS350, MS410
PROGRAMVARE / ANNEN PROGRAMVARE
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
KOMMUNIKASJON / SVITSJER
2 024,05
 
2 530,06  inkl. mva
Ikke på lager
NETGEAR M6100 Series PoE+ Daughter Card
NETGEAR M6100 Series PoE+ Daughter Card
SKU: XCM89P-10000S
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
2 039,58
 
2 549,48  inkl. mva
Ikke på lager
NETGEAR ProSAFE Modular Power Supply Unit 150W AC (APS150W)
2 085,66
 
2 607,08  inkl. mva
Ikke på lager
DELL PSU 200w Hot Swap _V-Lock adds redundancy to non-POE N3000 series switches Customer Kit
2 103,19
 
2 628,99  inkl. mva
Ikke på lager
NETGEAR ProSAFE Modular Power Supply Unit 250W AC (APS250W)
2 218,88
 
2 773,60  inkl. mva
Ikke på lager
HUAWEI 500W AC PoE Power Module
HUAWEI 500W AC PoE Power Module
SKU: 02311BXV
Produkt: Strøm
DATAMASKINER / UPS
2 236,64
 
2 795,80  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Single Phase 1Gb UPS Ntwrk Mgmt Mod
Hewlett Packard Enterprise HPE Single Phase 1Gb UPS Ntwrk Mgmt Mod
SKU: Q1C17A
Kapasitet: 0VA  -  Produkt: Tilbehør
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
2 243,15
 
2 803,94  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 8325-32C Back-to-Front Fan
2 243,15
 
2 803,94  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 8325-32C Front-to-Back Fan
2 243,15
 
2 803,94  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 8325-48Y8C Back-to-Front Fan
2 243,15
 
2 803,94  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 8325-48Y8C Front-to-Back Fan
2 463,61
 
3 079,51  inkl. mva
Ikke på lager
D-LINK SWITCH 3250TG MINI-GBIC SX MM 2KM
D-LINK SWITCH 3250TG MINI-GBIC SX MM 2KM
SKU: DEM-312GT2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 486,44
 
3 108,05  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise PSU-150-AC
Hewlett Packard Enterprise PSU-150-AC
SKU: JX933A
Produkt: Strøm
2 496,82
 
3 121,03  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO IE3000/ 2000 AC POWER MODULE (UPDATED) ACCS
CISCO IE3000/ 2000 AC POWER MODULE (UPDATED) ACCS
SKU: PWR-IE50W-AC=
Produkt: Diverse
2 497,12
 
3 121,40  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO AC POWER MODULE W IEC PLUG . ACCS
CISCO AC POWER MODULE W IEC PLUG . ACCS
SKU: PWR-IE50W-AC-IEC=
Produkt: Diverse
KOMPONENTER / STRØMFORSYNING
2 552,50
 
3 190,63  inkl. mva
Ikke på lager
NETGEAR MODULAR POWER SUPPLY UNIT 299W AC 110V-240V                     IN CPNT
KAMERA / OVERVÅKNING
2 570,65
 
3 213,31  inkl. mva
På lager
AXIS POWER SUPPLY DIN PS56 240W
AXIS POWER SUPPLY DIN PS56 240W
SKU: 01726-001
Type: Tilbehør
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
2 610,65
 
3 263,31  inkl. mva
Ikke på lager
TRENDNET 48V 480W Output Industrial DIN
TRENDNET 48V 480W Output Industrial DIN
SKU: TI-S48048
Produkt: Strøm
KOMPONENTER / STRØMFORSYNING
2 774,19
 
3 467,74  inkl. mva
Ikke på lager
D-LINK 156W Modular Redundant Power Supply
KOMMUNIKASJON / SVITSJER
2 795,36
 
3 494,20  inkl. mva
Ikke på lager
NETGEAR 10GE SFP + Adapter I/O Module
NETGEAR 10GE SFP + Adapter I/O Module
SKU: AX743-10000S
Produkt: Modul  -  Porter: 1  -  Hastighet: 10Gbps
KOMMUNIKASJON / NETTVERKSTILBEHØR
2 829,95
 
3 537,44  inkl. mva
Ikke på lager
NETGEAR M6100 Series UPOE Daughter Card
NETGEAR M6100 Series UPOE Daughter Card
SKU: XCM89UP-10000S
Produkt: Diverse
2 870,71
 
3 588,39  inkl. mva
Ikke på lager
NETGEAR AGM732FFIBER 1000BLX GBIC MOD
NETGEAR AGM732FFIBER 1000BLX GBIC MOD
SKU: AGM732F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 890,66
 
3 613,33  inkl. mva
Ikke på lager
HUAWEI 150W DC Power Module
HUAWEI 150W DC Power Module
SKU: 02310JFD
Produkt: Strøm
2 899,59
 
3 624,49  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO Meraki 250W Power Supply for MS320, MS350, MS410, MS425
2 911,84
 
3 639,80  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise 3800-svitsj,  viftebrett
2 917,01
 
3 646,26  inkl. mva
Ikke på lager
ZYXEL RPS300 redundant power supply
ZYXEL RPS300 redundant power supply
SKU: RPS300-ZZ0101F
Produkt: Diverse
3 057,72
 
3 822,15  inkl. mva
Ikke på lager
HUAWEI PDC-350WA-B
HUAWEI PDC-350WA-B
SKU: 02310PQN
Produkt: Strøm
3 104,24
 
3 880,30  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO N2K/N3K AC POWER SUPPLY REVERSED AIRFLOW PORT SIDE INTA  EN CPNT
3 104,29
 
3 880,36  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO N2K-C2200 SERIES 400W AC POWER SUPPLY EN
CISCO N2K-C2200 SERIES 400W AC POWER SUPPLY EN
SKU: N2200-PAC-400W=
Produkt: Strøm
3 224,53
 
4 030,66  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X721 Front-to-Back Fan
3 298,91
 
4 123,64  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise 5710 250W BF AC PSU
Hewlett Packard Enterprise 5710 250W BF AC PSU
SKU: JL590A#ABB
Produkt: Strøm
3 298,91
 
4 123,64  inkl. mva
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise 5710 250W FB AC PSU
Hewlett Packard Enterprise 5710 250W FB AC PSU
SKU: JL589A#ABB
Produkt: Strøm
3 470,18
 
4 337,73  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 250W AC CONFIG 2 POWER SUPPLY SPARE                     EN ACCS
CISCO 250W AC CONFIG 2 POWER SUPPLY SPARE EN ACCS
SKU: PWR-C2-250WAC=
Produkt: Strøm
3 529,03
 
4 411,29  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 640W DC CONFIG 2 POWER SUPPLY SPARE ACCS
CISCO 640W DC CONFIG 2 POWER SUPPLY SPARE ACCS
SKU: PWR-C2-640WDC=
Produkt: Strøm
3 540,09
 
4 425,11  inkl. mva
Ikke på lager
HUAWEI PAC-600WA-B
HUAWEI PAC-600WA-B
SKU: 02310PMH
Produkt: Strøm
Viser 1-60 av 209 produkter 1 2 3 4 Neste