Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

fiberoptiske adaptere

Viser 1-22 av 22 produkter
På lager Ikke på lager
DIGITUS
40,-
 
50,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR CABL
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLER BLUE COLOR CABL
SKU: DN-96007-1
Type: Adapter  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
40,-
 
50,-  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLERIGE MULTIMODE CABL
DIGITUS LC / LC DUPLEX COUPLERIGE MULTIMODE CABL
SKU: DN-96008-1
Type: Adapter  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC
490,60
 
613,25  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Wall Outlet Kit (FTTH) with  2 x  LC Duplex xx m   Factory Sealed
8 526,10
 
10 657,63  inkl. mva
Ikke på lager
DIGITUS Fiber Optic Sliding Splice Box. 1U. Equipped 12x E Factory Sealed
EQUIP
53,53
 
66,91  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
SKU: 156152007
Type: Adaptere / tilbehør
104,21
 
130,26  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
SKU: 156146007
Produkt: Kabelkomponenter
204,16
 
255,20  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
SKU: 156151007
Type: Adaptere / tilbehør
ICT
292,95
 
366,19  inkl. mva
Ikke på lager
ICT Fibre module for T8604 Mini-
ICT Fibre module for T8604 Mini-
SKU: MO-FAD-LCFC
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
LENOVO
7 958,48
 
9 948,10  inkl. mva
Ikke på lager
LENOVO ThinkSystem Emulex LPm16002B-L Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter
LENOVO ThinkSystem Emulex LPm16002B-L Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter
SKU: 7ZT7A00521
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 16Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
11 304,99
 
14 131,24  inkl. mva
Ikke på lager
LENOVO ThinkSystem QLogic QML2692 Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter
LENOVO ThinkSystem QLogic QML2692 Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter
SKU: 7ZT7A00520
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 16Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
20 787,58
 
25 984,48  inkl. mva
Ikke på lager
LENOVO ThinkSystem Emulex LPm16004B-L Mezz 16Gb 4-Port Fibre Channel Adapter
LENOVO ThinkSystem Emulex LPm16004B-L Mezz 16Gb 4-Port Fibre Channel Adapter
SKU: 7ZT7A00522
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 16Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
MICROCONNECT
30,-
 
37,50  inkl. mva
På lager
MICROCONNECT LC adapter OM3 Duplex
MICROCONNECT LC adapter OM3 Duplex
SKU: FIBLCADA
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Blå
31,77
 
39,71  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT LC Connector
MICROCONNECT LC Connector
SKU: FIBLCSD
Produkt: Kabelkomponenter
32,94
 
41,18  inkl. mva
På lager
MICROCONNECT SC-ST adapter Metal
MICROCONNECT SC-ST adapter Metal
SKU: FIBSCSTADA
Produkt: Kabelkomponenter
36,67
 
45,84  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Adapter SC/PC SM Simplex
MICROCONNECT Adapter SC/PC SM Simplex
SKU: FIBSCSA
Produkt: Diverse
36,67
 
45,84  inkl. mva
På lager
MICROCONNECT adapterSC-SC Duplex Singlemode
MICROCONNECT adapterSC-SC Duplex Singlemode
SKU: FISCSCSM
Produkt: Kabelkomponenter
50,-
 
62,50  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Snap-in Fiber Keystone with
MICROCONNECT Snap-in Fiber Keystone with
SKU: FIBSCAPCKEY
Produkt: Kabelkomponenter
56,67
 
70,84  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Snap-in Fiber Keystone with
MICROCONNECT Snap-in Fiber Keystone with
SKU: FIBSTKEY
Produkt: Kabelkomponenter
80,-
 
100,-  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Adapter ST-ST Simplex Multimod
MICROCONNECT Adapter ST-ST Simplex Multimod
SKU: FISTST
Produkt: Kabelkomponenter
90,-
 
112,50  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT LC Singlemode Duplex
MICROCONNECT LC Singlemode Duplex
SKU: FIBLCSM
Produkt: Kabelkomponenter
2 863,30
 
3 579,13  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Fiber Checker Adapter for
MIKROTIK
4 891,16
 
6 113,95  inkl. mva
Ikke på lager
MIKROTIK CWDM MUX/DEMUX module
Viser 1-22 av 22 produkter