Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

Fiberoptiske Kabler

Viser 1-60 av 1143 produkter 1 2 3 4 5 ... 20 Neste
På lager Ikke på lager
Allied Telesis
5 477,23
 
6 846,54  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 40G MTP cable for AT-QSFPSR 1m
6 557,86
 
8 197,33  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 40G MTP CABLE FOR AT-QSFPSR 5M 990-003663-00 CABL
C2G
532,69
 
665,86  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85560
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
556,19
 
695,24  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/2m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85469
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
626,79
 
783,49  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85577
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
626,79
 
783,49  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85559
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
626,79
 
783,49  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/3m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85470
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
691,86
 
864,83  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/5m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85483
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
692,69
 
865,86  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/7m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/7m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85563
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 7m
696,19
 
870,24  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/5m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85471
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
766,06
 
957,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85579
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
766,06
 
957,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85561
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
813,99
 
1 017,49  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85523
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
813,99
 
1 017,49  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85505
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
814,03
 
1 017,54  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/3m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85482
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Lengde: 3m
831,59
 
1 039,49  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/7m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/7m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85484
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 7m
837,29
 
1 046,61  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/5m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85580
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
851,36
 
1 064,20  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/1m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85568
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
853,86
 
1 067,33  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/15m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85565
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 15m
899,49
 
1 124,36  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/5m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85507
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Lengde: 5m
899,56
 
1 124,45  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/10m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/10m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85473
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
904,06
 
1 130,08  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85541
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
904,06
 
1 130,08  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/2m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85569
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Lengde: 2m
904,06
 
1 130,08  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85578
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
904,06
 
1 130,08  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/3m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85494
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
904,06
 
1 130,08  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/3m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85524
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 3m
904,06
 
1 130,08  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/3m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85506
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Lengde: 3m
920,86
 
1 151,08  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85514
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Lengde: 2m
967,39
 
1 209,24  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/7m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/7m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85544
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 7m
974,26
 
1 217,83  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/7m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/7m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85526
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 7m
994,86
 
1 243,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/3m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85542
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Lengde: 3m
994,86
 
1 243,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85570
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
994,89
 
1 243,61  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/5m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85495
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
1 003,29
 
1 254,11  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/3m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85515
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 3m
1 045,52
 
1 306,90  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/15m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85474
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 15m
1 049,42
 
1 311,78  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/5m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85598
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
1 065,39
 
1 331,74  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/20m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/20m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85490
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Lengde: 20m
1 087,36
 
1 359,20  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/5m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85571
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
1 090,99
 
1 363,74  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85549
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 1m
1 090,99
 
1 363,74  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/1m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85531
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 1m
1 116,09
 
1 395,11  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/15m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85477
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Lengde: 15m
1 142,16
 
1 427,70  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85595
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
1 142,19
 
1 427,74  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85586
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
1 175,79
 
1 469,74  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/2m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85587
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
1 175,79
 
1 469,74  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85596
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
1 175,79
 
1 469,74  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/5m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85543
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 5m
1 175,85
 
1 469,81  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/5m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85516
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 5m
1 175,85
 
1 469,81  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/5m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85525
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 5m
1 175,89
 
1 469,86  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m LC/SC Dplx 62.5/125 MM LSZH Fbr
C2G Cbl/15m LC/SC Dplx 62.5/125 MM LSZH Fbr
SKU: 85459
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Lengde: 15m
1 175,89
 
1 469,86  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m LC/ST Dplx 62.5/125 MM LSZH Fbr
C2G Cbl/15m LC/ST Dplx 62.5/125 MM LSZH Fbr
SKU: 85462
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Lengde: 15m
1 183,52
 
1 479,40  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/15m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85601
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 15m
1 183,55
 
1 479,44  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/10m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/10m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85518
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 10m
1 183,55
 
1 479,44  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/10m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/10m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85509
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Lengde: 10m
1 183,55
 
1 479,44  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/15m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85489
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Lengde: 15m
1 192,52
 
1 490,65  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/1m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85604
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
1 192,52
 
1 490,65  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85550
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
1 192,55
 
1 490,69  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85532
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Lengde: 2m
1 226,15
 
1 532,69  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85588
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
1 226,15
 
1 532,69  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85597
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
1 243,72
 
1 554,65  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85605
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
Viser 1-60 av 1143 produkter 1 2 3 4 5 ... 20 Neste