Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

Nettverkstransceivermoduler

Viser 1-60 av 831 produkter 1 2 3 4 5 ... 14 Neste
På lager Ikke på lager
ATEN
1 001,20
 
1 251,50  inkl. mva
Ikke på lager
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/ 500M SFP Duplex
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/ 500M SFP Duplex
SKU: 2A-136G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
AXIS
812,96
 
1 016,20  inkl. mva
Ikke på lager
AXIS T8612 SFP MODULE LC.SX . CPNT
AXIS T8612 SFP MODULE LC.SX . CPNT
SKU: 5801-811
Type: Tilbehør
1 018,85
 
1 273,56  inkl. mva
På lager
AXIS T8611 SFP MODULE LC.LX . CPNT
AXIS T8611 SFP MODULE LC.LX . CPNT
SKU: 5801-801
Type: Tilbehør
1 018,85
 
1 273,56  inkl. mva
Ikke på lager
AXIS T8613 SFP MODULE 1000BASE-T
AXIS T8613 SFP MODULE 1000BASE-T
SKU: 5801-821
Type: Tilbehør
Allied Telesis
1 362,39
 
1 702,99  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP Pluggable Optical Module, 100BaseFX,  TX=1310nm,  Single-mode,  BiDi, LC connector
1 435,33
 
1 794,16  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 10Km Bi-Directional GbE SMF SFP 1310Tx/ 1490Rx - Hot Swappable
1 905,93
 
2 382,41  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable,  300M using High bandwidth MMF
4 424,82
 
5 531,03  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 40KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable
4 526,-
 
5 657,50  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 10Gigabit SFP+ transceiver,  1310 nm FP, MMF up to 220m link, hot swappable
6 475,46
 
8 094,33  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 10km 1310nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable
Allied Telesis 10km 1310nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable
SKU: AT-SP10LR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
8 002,55
 
10 003,19  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 10GBASE-T SFP+ MODULE F-FEEDS2
Allied Telesis 10GBASE-T SFP+ MODULE F-FEEDS2
SKU: AT-SP10T
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
8 495,51
 
10 619,39  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 10km 1310nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable. Industrial Temp
30 094,87
 
37 618,59  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 40km 1550nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable. Industrial Temp
Allied Telesis 40km 1550nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable. Industrial Temp
SKU: AT-SP10ER40/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
BLACK BOX
566,26
 
707,83  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX SFP/1250 EXT DIAG
BLACK BOX SFP/1250 EXT DIAG
SKU: LFP411
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
687,30
 
859,13  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX SFP 1250-Mbps Fiber w/Extend. Diagnostics -30km Factory Sealed
BROCADE
2 846,81
 
3 558,51  inkl. mva
Ikke på lager
BROCADE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - plugginnmodul
BROCADE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - plugginnmodul
SKU: XBR-000190
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
CAMBIUM NETWORKS
2 207,46
 
2 759,33  inkl. mva
Ikke på lager
CAMBIUM NETWORKS Multi-mode 1000BaseSX SFP Int. per ODU
CAMBIUM NETWORKS Multi-mode 1000BaseSX SFP Int. per ODU
SKU: C000065L009A
Produkt: Antennetilbehør
CISCO
1 095,95
 
1 369,94  inkl. mva
På lager
CISCO 8GBPS FIBRE CHANNEL SW SFP+ LC
CISCO 8GBPS FIBRE CHANNEL SW SFP+ LC
SKU: DS-SFP-FC8G-SW=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 259,33
 
1 574,16  inkl. mva
På lager
CISCO 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+
CISCO 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+
SKU: DS-SFP-FC16G-SW=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 603,55
 
2 004,44  inkl. mva
På lager
CISCO 100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES
CISCO 100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES
SKU: GLC-GE-100FX=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 711,81
 
2 139,76  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 1000BT LH MINI-GBIC SPF SPF XCVR
CISCO 1000BT LH MINI-GBIC SPF SPF XCVR
SKU: MGBLH1
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 730,63
 
2 163,29  inkl. mva
På lager
CISCO Transceiver/ 1000BASE-SX SFP Module MMF
CISCO Transceiver/ 1000BASE-SX SFP Module MMF
SKU: GLC-SX-MMD=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 944,15
 
2 430,19  inkl. mva
På lager
CISCO 1000BASE-T SFP transceiver mod
CISCO 1000BASE-T SFP transceiver mod
SKU: GLC-TE=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 098,17
 
3 872,71  inkl. mva
På lager
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE ENTERPRISE-CLASS                 IN EXT
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE ENTERPRISE-CLASS IN EXT
SKU: SFP-10G-SR-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 471,85
 
4 339,81  inkl. mva
På lager
CISCO 1000BASE-LX/ LH SFP TRANSCEIVER MODULE, MMF/SMF, 1310NM, DOM     EN ACCS
CISCO 1000BASE-LX/ LH SFP TRANSCEIVER MODULE, MMF/SMF, 1310NM, DOM EN ACCS
SKU: GLC-LH-SMD=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
4 403,73
 
5 504,66  inkl. mva
På lager
CISCO 10GBASESR SFP+ MODULE
CISCO 10GBASESR SFP+ MODULE
SKU: SFP-10G-SR=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
6 370,56
 
7 963,20  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO Meraki - SFP+ transceiver modul - 10GBase-LRM - op til 220 m - for Cloud Managed Ethernet Aggregatio
6 409,02
 
8 011,28  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO Meraki - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1000Base-LX10 - op til 10 km - 1310 nm - for Meraki MX1
7 010,94
 
8 763,68  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO Meraki SR-BD QSFP 40G Transceiver
CISCO Meraki SR-BD QSFP 40G Transceiver
SKU: MA-QSFP-40G-SR-BD
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
7 094,20
 
8 867,75  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-LRM SFP MODULE  IN
CISCO 10GBASE-LRM SFP MODULE IN
SKU: SFP-10G-LRM=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
8 338,54
 
10 423,18  inkl. mva
På lager
CISCO 1000BASE-BX SFP, 1310NM
CISCO 1000BASE-BX SFP, 1310NM
SKU: GLC-BX-U=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
8 338,60
 
10 423,25  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 1000BASE-BX SFP, 1490NM
CISCO 1000BASE-BX SFP, 1490NM
SKU: GLC-BX-D=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
8 851,69
 
11 064,61  inkl. mva
På lager
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE ENTERPRISE-CLASS                 IN EXT
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE ENTERPRISE-CLASS IN EXT
SKU: SFP-10G-LR-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
10 157,42
 
12 696,78  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE FOR EXTEN DED TEMP RANGE                   IN EXT
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE FOR EXTEN DED TEMP RANGE IN EXT
SKU: SFP-10G-SR-X=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
10 317,91
 
12 897,39  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-ER SFP Module
CISCO 10GBASE-ER SFP Module
SKU: SFP-10G-ER
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
12 796,66
 
15 995,83  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO GE SFP  LC CONNECTOR EX TRANSCEIVER UK
CISCO GE SFP LC CONNECTOR EX TRANSCEIVER UK
SKU: GLC-EX-SMD=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
13 468,14
 
16 835,18  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 8 GBPS FIBRE CHANNEL LW SFP+ LC  EN
CISCO 8 GBPS FIBRE CHANNEL LW SFP+ LC EN
SKU: DS-SFP-FC8G-LW=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
16 416,70
 
20 520,88  inkl. mva
På lager
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE  IN
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE IN
SKU: SFP-10G-LR=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
17 187,49
 
21 484,36  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 10GBASE ZR SFP10G Module for SMF
CISCO 10GBASE ZR SFP10G Module for SMF
SKU: SFP-10G-ZR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
19 175,76
 
23 969,70  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO Meraki 40 GbE QSFP+ SR4 Fiber Transceiver
CISCO Meraki 40 GbE QSFP+ SR4 Fiber Transceiver
SKU: MA-QSFP-40G-SR4
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
19 315,01
 
24 143,76  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO QSFP 4X10GBASE-SR TRANSCEIVER MODULE MPO 300M                  IN CARD
CISCO QSFP 4X10GBASE-SR TRANSCEIVER MODULE MPO 300M IN CARD
SKU: QSFP-40G-CSR4=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
19 315,04
 
24 143,80  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 40GBASE-SR4 QSFP TRANSCEIVER MODULE WITH MPO CONNECTOR        IN ACCS
CISCO 40GBASE-SR4 QSFP TRANSCEIVER MODULE WITH MPO CONNECTOR IN ACCS
SKU: QSFP-40G-SR4=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
25 048,70
 
31 310,88  inkl. mva
På lager
CISCO 1000BASE-ZX SFP TRANSCEIVER MODULE, SMF, 1550NM, DOM         US ACCS
CISCO 1000BASE-ZX SFP TRANSCEIVER MODULE, SMF, 1550NM, DOM US ACCS
SKU: GLC-ZX-SMD=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
25 578,16
 
31 972,70  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO Meraki - SFP+ transceiver modul - 10GBase-LR - op til 10 km - for Cloud Managed Ethernet Aggregation
26 445,16
 
33 056,45  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE FOR EXTEN DED TEMP RANGE                   IN EXT
CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE FOR EXTEN DED TEMP RANGE IN EXT
SKU: SFP-10G-LR-X=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
27 588,10
 
34 485,13  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 1000 BASE-ZX SINGLE MODE RUGGEDSFP            US ACCS
CISCO 1000 BASE-ZX SINGLE MODE RUGGEDSFP US ACCS
SKU: GLC-ZX-SM-RGD=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
32 780,74
 
40 975,93  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO FP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM UPS IN EXT
CISCO FP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM UPS IN EXT
SKU: SFP-10G-BXU-I=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
32 780,74
 
40 975,93  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM DOWNSTREAM                       IN ACCS
CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM DOWNSTREAM IN ACCS
SKU: SFP-10G-BXD-I=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
50 947,77
 
63 684,71  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO "10GBASE-ER SFP Module, Enterpr"
CISCO "10GBASE-ER SFP Module, Enterpr"
SKU: SFP-10G-ER-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
63 580,22
 
79 475,28  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 10GBASE-ER SFP MODULE  IN
CISCO 10GBASE-ER SFP MODULE IN
SKU: SFP-10G-ER=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
65 834,88
 
82 293,60  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO CWDM 1550 nm SFP+ 10 Gigabit E
CISCO CWDM 1550 nm SFP+ 10 Gigabit E
SKU: CWDM-SFP10G-1550=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
65 834,88
 
82 293,60  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO CWDM 1570 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
CISCO CWDM 1570 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
SKU: CWDM-SFP10G-1570=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
65 834,94
 
82 293,68  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO CWDM 1590 nm SFP+ 10 Gigabit E
CISCO CWDM 1590 nm SFP+ 10 Gigabit E
SKU: CWDM-SFP10G-1590=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
65 834,94
 
82 293,68  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO CWDM 1610 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
CISCO CWDM 1610 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
SKU: CWDM-SFP10G-1610=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
68 713,38
 
85 891,73  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO "10GBASE-ZR SFP Module, Enterpr"
CISCO "10GBASE-ZR SFP Module, Enterpr"
SKU: SFP-10G-ZR-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
69 787,67
 
87 234,59  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO Meraki 40 GbE QSFP+ LR4 Fiber Transceiver
CISCO Meraki 40 GbE QSFP+ LR4 Fiber Transceiver
SKU: MA-QSFP-40G-LR4
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
70 295,02
 
87 868,78  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO QSFP 40GBASE-LR4 TRNSCVR MOD 10KM ENTERPRISE-CLASS            IN EXT
CISCO QSFP 40GBASE-LR4 TRNSCVR MOD 10KM ENTERPRISE-CLASS IN EXT
SKU: QSFP-40G-LR4-S=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-60 av 831 produkter 1 2 3 4 5 ... 14 Neste