Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

Allied Telesis Katalog

Viser 1-60 av 376 produkter 1 2 3 4 5 ... 7 Neste
På lager Ikke på lager
445,67
 
557,09  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis AT-TRAY1 Wall mount. R-mount Tray for 1 Unit MC
472,73
 
590,91  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis Rack mount brackets for AT-x230-10GP
Allied Telesis Rack mount brackets for AT-x230-10GP
SKU: AT-RKMT-J14
Produkt: Montering
472,73
 
590,91  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis RKMT FOR AT-X230-18GP 990-004772-00 IN CPNT
567,47
 
709,34  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50 I PERP
Allied Telesis 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50 I PERP
SKU: AT-FS710/5-50
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 100Mbps
594,07
 
742,59  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis RKMT FOR AT-X210-9GT 990-003904-00 IN CPNT
648,58
 
810,73  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 5-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005842-60   IN PERP
Allied Telesis 5-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005842-60 IN PERP
SKU: AT-FS710/5E-60
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 100Mbps
675,30
 
844,13  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis CEILINGMOUNTSKITFOR AT-TQ2450 990-003056-00 IN CPNT
688,92
 
861,15  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP Modul 1000Base-SX  500m 850nm
Allied Telesis SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm
SKU: AT-SPSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
714,14
 
892,68  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 24V 20W Single Output Industrial DIN Rail Power Supply
729,27
 
911,59  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 1m Stacking cable for AT-STACKXG
Allied Telesis ALLIED 1m Stacking cable for AT-STACKXG
SVANEN
SKU: AT-STACKXG/1-00
Produkt: Diverse
744,50
 
930,63  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 8-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-50   IN PERP
Allied Telesis 8-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-50 IN PERP
SKU: AT-FS710/8-50
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 100Mbps
756,88
 
946,10  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 8-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005844-60   IN PERP
Allied Telesis 8-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005844-60 IN PERP
SKU: AT-FS710/8E-60
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 100Mbps
794,14
 
992,68  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 1 slot media converter rackmount chassis with internal AC power
891,32
 
1 114,15  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 5-PK WALLMOUNT BRACKETS FOR AT-MMC200/ AT-MMC2000 IN          IN ACCS
945,33
 
1 181,66  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9 F-FEEDS
945,39
 
1 181,74  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 1x 10/ 100/ 1000BaseT uplink module for AT-8500 AT-8600 series and the EoL AT-8000 Series
999,34
 
1 249,18  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 100BaseFX/ LC 2km Multimode Fiber SFP Module
Allied Telesis ALLIED 100BaseFX/ LC 2km Multimode Fiber SFP Module
SKU: AT-SPFX/2-90
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
999,35
 
1 249,19  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable
1 013,48
 
1 266,85  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
Allied Telesis L2 UM. GE 8P INT.PSU F-FEEDS2
SKU: AT-GS910/8-50
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
1 026,68
 
1 283,35  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis GE IEEE 802.3AT P +JECTOR 990-003522-50 IN ACCS
1 026,73
 
1 283,41  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis L2 UM. GE 5P EXT.PSU F-FEEDS2
Allied Telesis L2 UM. GE 5P EXT.PSU F-FEEDS2
SKU: AT-GS910/5E-50
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
1 131,79
 
1 414,74  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
SKU: AT-x510L-28GP-NCB1
Produkt: Lisensiering / Programvare
1 229,44
 
1 536,80  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50   IN PERP
Allied Telesis 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50 IN PERP
SKU: AT-FS710/16-50
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 16  -  Hastighet: 100Mbps
1 323,79
 
1 654,74  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED optinales fan module for AT-SBx908
1 374,15
 
1 717,69  inkl. mva
På lager
Allied Telesis Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
Allied Telesis Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
SKU: AT-MC102XL-60
Produkt: Mediekonverterere
1 380,03
 
1 725,04  inkl. mva
På lager
Allied Telesis MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
Allied Telesis MEDIACONV. 100FX TP-SC MULTI
SKU: AT-MC102XL
Produkt: Mediekonverterere
1 385,92
 
1 732,40  inkl. mva
På lager
Allied Telesis AT-MC102XL-20 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Ethernet MC
1 388,27
 
1 735,34  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis AT-MMC200/ SC-60 Mini MC  10/100T  to 100BASE-FX MM, SC
1 391,01
 
1 738,76  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP Modul 1000BaseTX 100m
Allied Telesis SFP Modul 1000BaseTX 100m
SKU: AT-SPTX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 405,52
 
1 756,90  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis TAA (FEDERAL) 10/ 100TX/ 100FX/ SC MM MEDIA RATE CONVERT MULTI PSU ACCS
1 417,95
 
1 772,44  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 100m 1000BaseTX SFP-Modul hot swappable
Allied Telesis ALLIED 100m 1000BaseTX SFP-Modul hot swappable
SKU: AT-SPTX-90
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 431,42
 
1 789,28  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 100BaseFX,  15km 1310nm, Single-mode Fiber
Allied Telesis 100BaseFX, 15km 1310nm, Single-mode Fiber
SKU: AT-SPFX/15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 431,42
 
1 789,28  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP BX 15KMSM SF TX1550RX1310 990-002084-00 IN ACCS
Allied Telesis SFP BX 15KMSM SF TX1550RX1310 990-002084-00 IN ACCS
SKU: AT-SPFXBD-LC-15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 458,46
 
1 823,08  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis AT-WLMT-010 Wall mount  st size MC (10pack)
Allied Telesis AT-WLMT-010 Wall mount st size MC (10pack)
SKU: AT-WLMT-010
Produkt: Mediekonverterere
1 478,86
 
1 848,58  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis CONVERTEON CV5000 FAN TRAY
Allied Telesis CONVERTEON CV5000 FAN TRAY
SKU: AT-CVFAN
Produkt: Diverse
1 485,55
 
1 856,94  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN ACCS
Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN ACCS
SKU: AT-OSPLX10/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 512,77
 
1 890,96  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis POWER CABLE FOR USE AT-RPS3000 990-003212-00 ACCS
1 532,98
 
1 916,23  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis L2 WS FE 16 + 4 COMBO GE PS F-FEEDS2
Allied Telesis L2 WS FE 16 + 4 COMBO GE PS F-FEEDS2
SKU: AT-FS750/20-50
Produkt: Håndtert  -  Porter: 20  -  Hastighet: 1Gbps
1 594,04
 
1 992,55  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis AT-MWWDR240/ 48 48v 240W Single Industrial DIN RAIL PWR
1 620,51
 
2 025,64  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable - Industrial Temperature
1 620,52
 
2 025,65  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 10Km Bi-Directional GbE SMF SFP 1310Tx/ 1490Rx - Hot Swappable
1 620,52
 
2 025,65  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP BX 10KMSM SF TX1490RX1310 990-001205-00 IN ACCS
Allied Telesis SFP BX 10KMSM SF TX1490RX1310 990-001205-00 IN ACCS
SKU: AT-SPBD10-14
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 689,24
 
2 111,55  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis L2 UM. GE 16P INT.PSU F-FEEDS2
Allied Telesis L2 UM. GE 16P INT.PSU F-FEEDS2
SKU: AT-GS910/16-50
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 16  -  Hastighet: 1Gbps
1 701,82
 
2 127,28  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T F-FEEDS
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T F-FEEDS
SKU: AT-MMC200/LC-60
Produkt: Mediekonverterere
1 702,22
 
2 127,78  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 8x 10/ 100/ 1000T unmanaged switch with internal PSU EU Power Cord Configurable with DIP Switch
1 755,75
 
2 194,69  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 1000BaseT Gigabit GBIC-Modul hot swappable
Allied Telesis ALLIED 1000BaseT Gigabit GBIC-Modul hot swappable
SKU: AT-G8T
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 782,67
 
2 228,34  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 10/ 100/ 1000TX SFP 100m RJ45 I-Temp -40 to 85C
Allied Telesis ALLIED 10/ 100/ 1000TX SFP 100m RJ45 I-Temp -40 to 85C
SKU: AT-SPTX/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 782,69
 
2 228,36  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL SFP connector
Allied Telesis ALLIED Gig PCI-Express Fiber Adapter Card WoL SFP connector
SKU: AT-2914SP-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 809,72
 
2 262,15  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis RKMT SCHELF F. ARX050S XS900MX F-FEEDS2
1 824,75
 
2 280,94  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets
Allied Telesis 1x100BaseFX/ SC PCI-ExpressX NIC includes both standard and low profile brackets
SKU: AT-2711FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 835,34
 
2 294,18  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis AT-MWMDR40/ 48 48V 40W Single Industrial DIN Rail PWR
Viser 1-60 av 376 produkter 1 2 3 4 5 ... 7 Neste