Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

fiberoptiske adaptere

Viser 1-52 av 52 produkter
På lager Ikke på lager
BLACK BOX
291,64
 
364,55  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Adapter Panels - Ceramic 3 Duplex SC Blue Factory Sealed
296,43
 
370,54  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic In-Line Attenuators - FC/APC 5 dB Factory Sealed
298,83
 
373,54  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic In-Line Attenuators - SC PC 5 dB Factory Sealed
301,25
 
376,56  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Adapter Panels - Ceramic 3 Duplex ST Blue Factory Sealed
303,65
 
379,56  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic In-Line Attenuators - SC APC 10 dB Factory Sealed
310,82
 
388,53  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OM1 SC - OM1 SC Factory Sealed
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OM1 SC - OM1 SC Factory Sealed
SKU: FOLB50M1-SC
Produkt: Kabelkomponenter
310,82
 
388,53  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OS1 SC - OS1 SC Factory Sealed
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OS1 SC - OS1 SC Factory Sealed
SKU: FOLB50S1-SC
Produkt: Kabelkomponenter
327,51
 
409,39  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OM1 LC - OM1 LC Factory Sealed
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OM1 LC - OM1 LC Factory Sealed
SKU: FOLB50M1-LC
Produkt: Kabelkomponenter
327,51
 
409,39  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OM3 LC - OM3 LC Factory Sealed
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OM3 LC - OM3 LC Factory Sealed
SKU: FOLB50M3-LC
Produkt: Kabelkomponenter
327,51
 
409,39  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OS1 LC - OS1 LC Factory Sealed
BLACK BOX Fiber Optic Loopback OS1 LC - OS1 LC Factory Sealed
SKU: FOLB50S1-LC
Produkt: Kabelkomponenter
358,64
 
448,30  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Adapter Panels - Bronze 6 Duplex SC Beige Factory Sealed
375,33
 
469,16  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Adapter Panels - High Density Bronze Factory Sealed
384,89
 
481,11  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Adapter Panels - Bronze 6 Duplex ST Beige Factory Sealed
482,89
 
603,61  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Adapter Panels - Ceramic 6 Duplex LC Aqua Factory Sealed
487,68
 
609,60  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic In-Line Attenuators - LC PC 15 dB Factory Sealed
BLACK BOX Fiber Optic In-Line Attenuators - LC PC 15 dB Factory Sealed
SKU: FOAT50S1-LC-15DB
Produkt: Kabelkomponenter
487,68
 
609,60  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic In-Line Attenuators - LC PC 20 dB Factory Sealed
BLACK BOX Fiber Optic In-Line Attenuators - LC PC 20 dB Factory Sealed
SKU: FOAT50S1-LC-20DB
Produkt: Kabelkomponenter
487,68
 
609,60  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Fiber Optic In-Line Attenuators - LC PC 5 dB Factory Sealed
643,07
 
803,84  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX FO Splice Tray - 24-Strand Factory Sealed
BLACK BOX FO Splice Tray - 24-Strand Factory Sealed
SKU: JPM440A
Produkt: Kabelkomponenter
922,89
 
1 153,61  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Pre-Polished Fiber Optic ST Conn. - OM2 ST 6-Pack Factory Sealed
BLACK BOX Pre-Polished Fiber Optic ST Conn. - OM2 ST 6-Pack Factory Sealed
SKU: PP-ST-50MM-6PAK
Farge: Blå  -  Farge: Hvit  -  Farge: Sort
1 176,16
 
1 470,20  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Pre-Polished Fiber Optic LC Conn. - OM2 LC 6-Pack Factory Sealed
BLACK BOX Pre-Polished Fiber Optic LC Conn. - OM2 LC 6-Pack Factory Sealed
SKU: PP-LC-50MM-6PAK
Farge: Hvit  -  Farge: Sort
1 259,84
 
1 574,80  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Pre-Polished Fiber Optic LC Conn. - OM3 LC 6-Pack Factory Sealed
BLACK BOX Pre-Polished Fiber Optic LC Conn. - OM3 LC 6-Pack Factory Sealed
SKU: PP-LC-50MM-10G-6PAK
Produkt: Kabelkomponenter
1 451,10
 
1 813,88  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX Pre-Polished Fiber Optic LC Conn. - OM1 LC 6-Pack Factory Sealed
1 941,43
 
2 426,79  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX DKM FX HIGH SPEED SFP FOR 2.5G
3 596,85
 
4 496,06  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX OM3 50-Micron Multi-m Fiber Optic Cassettes Factory Sealed
BLACK BOX OM3 50-Micron Multi-m Fiber Optic Cassettes Factory Sealed
SKU: FOCA20M3-1MP12-12LC
Produkt: Kabelkomponenter
EQUIP
60,-
 
75,-  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
SKU: 156152007
Type: Adaptere / tilbehør
115,30
 
144,13  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4 F-FEEDS2
SKU: 156146007
Produkt: Kabelkomponenter
216,48
 
270,60  inkl. mva
Ikke på lager
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3 F-FEEDS2
SKU: 156151007
Type: Adaptere / tilbehør
LENOVO
8 254,16
 
10 317,70  inkl. mva
Ikke på lager
LENOVO ThinkSystem Emulex LPm16002B-L Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter
LENOVO ThinkSystem Emulex LPm16002B-L Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter
SKU: 7ZT7A00521
Grensesnitt: Innebygd  -  Hastighet: 16Gbps  -  Media: FC  -  Porter: 2  -  PCI V.: 3.0
11 800,30
 
14 750,38  inkl. mva
Ikke på lager
LENOVO ThinkSystem QLogic QML2692 Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter
LENOVO ThinkSystem QLogic QML2692 Mezz 16Gb 2-Port Fibre Channel Adapter
SKU: 7ZT7A00520
Grensesnitt: PCI Express  -  Hastighet: 16Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
21 842,90
 
27 303,63  inkl. mva
Ikke på lager
LENOVO ThinkSystem Emulex LPm16004B-L Mezz 16Gb 4-Port Fibre Channel Adapter
LENOVO ThinkSystem Emulex LPm16004B-L Mezz 16Gb 4-Port Fibre Channel Adapter
SKU: 7ZT7A00522
Grensesnitt: PCI Express  -  Hastighet: 16Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
MICROCONNECT
26,67
 
33,34  inkl. mva
På lager
MICROCONNECT LC adapter OM3 Duplex
MICROCONNECT LC adapter OM3 Duplex
SKU: FIBLCADA
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Blå
30,59
 
38,24  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT LC Connector
MICROCONNECT LC Connector
SKU: FIBLCSD
Produkt: Kabelkomponenter
32,94
 
41,18  inkl. mva
På lager
MICROCONNECT SC-ST adapter Metal
MICROCONNECT SC-ST adapter Metal
SKU: FIBSCSTADA
Produkt: Kabelkomponenter
40,-
 
50,-  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Adapter SC/PC SM Simplex
MICROCONNECT Adapter SC/PC SM Simplex
SKU: FIBSCSA
Produkt: Diverse
46,67
 
58,34  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Snap-in Fiber Keystone with
MICROCONNECT Snap-in Fiber Keystone with
SKU: FIBSCAPCKEY
Produkt: Kabelkomponenter
53,33
 
66,66  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Snap-in Fiber Keystone with
MICROCONNECT Snap-in Fiber Keystone with
SKU: FIBSTKEY
Produkt: Kabelkomponenter
60,-
 
75,-  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT LC Singlemode Duplex
MICROCONNECT LC Singlemode Duplex
SKU: FIBLCSM
Produkt: Kabelkomponenter
80,-
 
100,-  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Adapter ST-ST Simplex Multimod
MICROCONNECT Adapter ST-ST Simplex Multimod
SKU: FISTST
Produkt: Kabelkomponenter
80,-
 
100,-  inkl. mva
På lager
MICROCONNECT adapterSC-SC Duplex Singlemode
MICROCONNECT adapterSC-SC Duplex Singlemode
SKU: FISCSCSM
Produkt: Kabelkomponenter
2 439,98
 
3 049,98  inkl. mva
Ikke på lager
MICROCONNECT Fiber Checker Adapter for
MICROCONNECT Fiber Checker Adapter for
SKU: FIB-CHECKER-ADAPT
Farge: Hvit  -  Farge: Sølv
MIKROTIK
4 919,92
 
6 149,90  inkl. mva
Ikke på lager
MIKROTIK CWDM MUX/DEMUX module
Viser 1-52 av 52 produkter