Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

Fiberoptiske Kabler

Viser 1-60 av 1086 produkter 1 2 3 4 5 ... 19 Neste
På lager Ikke på lager
Allied Telesis
5 796,49
 
7 245,61  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 40G MTP cable for AT-QSFPSR 1m
6 940,14
 
8 675,18  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 40G MTP CABLE FOR AT-QSFPSR 5M 990-003663-00 CABL
C2G
445,30
 
556,63  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/2m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85469
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
500,66
 
625,83  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85559
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
500,66
 
625,83  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/3m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85470
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
557,29
 
696,61  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/5m ST/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85471
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
612,56
 
765,70  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85579
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
612,56
 
765,70  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m ST/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85561
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
650,19
 
812,74  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85523
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
650,19
 
812,74  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85505
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
650,23
 
812,79  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/3m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85482
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
669,86
 
837,33  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/5m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85580
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
680,53
 
850,66  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85568
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
723,66
 
904,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85541
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
723,66
 
904,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85569
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
723,66
 
904,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m SC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85578
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
723,66
 
904,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/3m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85494
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
723,66
 
904,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/3m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85524
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 3m
723,66
 
904,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/3m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85506
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 3m
737,29
 
921,61  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85514
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
779,36
 
974,20  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/7m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/7m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85526
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 7m
795,53
 
994,41  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/3m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85542
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 3m
795,53
 
994,41  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85570
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
795,56
 
994,45  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/5m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85495
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
869,89
 
1 087,36  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/5m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85571
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
872,99
 
1 091,24  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85549
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 1m
872,99
 
1 091,24  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/1m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85531
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 1m
893,26
 
1 116,58  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/15m SC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85477
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 15m
913,66
 
1 142,08  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85595
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
913,69
 
1 142,11  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85586
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
940,89
 
1 176,11  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/2m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85587
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
940,89
 
1 176,11  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85596
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
940,89
 
1 176,11  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/5m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85543
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 5m
940,96
 
1 176,20  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/5m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85516
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 5m
940,96
 
1 176,20  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/5m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85525
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 5m
947,82
 
1 184,78  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/15m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85601
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 15m
947,86
 
1 184,83  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/10m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/10m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85518
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 10m
947,86
 
1 184,83  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/10m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/10m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85509
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 10m
947,86
 
1 184,83  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/15m LC/SC LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85489
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 15m
954,49
 
1 193,11  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/1m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85604
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
954,49
 
1 193,11  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85550
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
954,52
 
1 193,15  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/2m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85532
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 2m
981,62
 
1 227,03  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85588
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
981,62
 
1 227,03  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/3m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85597
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
995,22
 
1 244,03  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/2m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/2m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85605
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
1 003,16
 
1 253,95  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/10m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/10m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85545
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 10m
1 012,09
 
1 265,11  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/10m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/10m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85497
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
1 012,16
 
1 265,20  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/7m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/7m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85517
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 7m
1 029,16
 
1 286,45  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/15m SC/ST Dplx 62.5/125 MM LSZH Fbr
C2G Cbl/15m SC/ST Dplx 62.5/125 MM LSZH Fbr
SKU: 85456
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 15m
1 049,56
 
1 311,95  inkl. mva
På lager
C2G Cbl/3m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/3m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85551
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 3m
1 049,56
 
1 311,95  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/3m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/3m LC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85533
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 3m
1 060,62
 
1 325,78  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/20m ST/ST Dplx 62.5/125 MM LSZH Fbr
C2G Cbl/20m ST/ST Dplx 62.5/125 MM LSZH Fbr
SKU: 85451
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 20m
1 090,29
 
1 362,86  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/5m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/5m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85589
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
1 105,56
 
1 381,95  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/10m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/10m SC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85573
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 10m
1 113,89
 
1 392,36  inkl. mva
Ikke på lager
C2G 7m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Violet
C2G 7m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Violet
SKU: 81743
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Fiolett  -  Lengde: 7m
1 160,52
 
1 450,65  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/7m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
C2G Cbl/7m LC/SC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
SKU: 85590
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 7m
1 187,32
 
1 484,15  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/1m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85513
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 1m
1 187,32
 
1 484,15  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/1m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85522
Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 1m
1 187,32
 
1 484,15  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
C2G Cbl/1m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
SKU: 85504
Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Turkis  -  Lengde: 1m
1 187,35
 
1 484,19  inkl. mva
Ikke på lager
C2G Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
C2G Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
SKU: 85492
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
Viser 1-60 av 1086 produkter 1 2 3 4 5 ... 19 Neste