Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

JUNIPER Katalog

Viser 1-60 av 68 produkter 1 2 Neste
På lager Ikke på lager
1 362,39
 
1 702,99  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX2300-C RACK MOUNT KIT
JUNIPER EX2300-C RACK MOUNT KIT
SKU: EX2300-C-RMK
Produkt: Montering
2 028,29
 
2 535,36  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER licens Juniper SRX-RAC-5-LTU
2 209,47
 
2 761,84  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Care Core Support
JUNIPER Care Core Support
SKU: SRX320-JSB-L
2 290,65
 
2 863,31  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SRX320 Rack Mount Kit with Adapter Tray
2 575,36
 
3 219,20  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Power Adapter
JUNIPER Power Adapter
SKU: SRX300-PWR-60W
2 600,07
 
3 250,09  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 1000BASE-SX
JUNIPER 1000BASE-SX
SKU: QFX-SFP-1GE-SX
Produkt: Modul  -  Porter: 1  -  Hastighet: 1Gbps
2 703,60
 
3 379,50  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE
JUNIPER 1000BASE-SX GIGABIT ETHERNET OPTICS SMALL FORM FACTOR PLUGGABLE
SKU: EX-SFP-1GE-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 823,31
 
3 529,14  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 1m
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 1m
SKU: EX-SFP-10GE-DAC-1M
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 1m
3 043,30
 
3 804,13  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 3m
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 3m
SKU: EX-SFP-10GE-DAC-3M
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 3m
4 219,96
 
5 274,95  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX-QSFP-40GE-DAC-50CM QSFP+ TO QSFP+ 40 GIGABIT ETHER  IN ACCS
JUNIPER EX-QSFP-40GE-DAC-50CM QSFP+ TO QSFP+ 40 GIGABIT ETHER IN ACCS
SKU: EX-QSFP-40GE-DAC50CM
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 0.5m
4 542,47
 
5 678,09  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Fan Module
JUNIPER Fan Module
SKU: EX4550-FANMODULE-AFO
4 962,48
 
6 203,10  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX4300 350W AC Power Supply - Front-to-Back Airflow†
5 119,95
 
6 399,94  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 7m
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) 7m
SKU: EX-SFP-10GE-DAC-7M
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 7m
5 543,28
 
6 929,10  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 4200, EX4500 Virtual Chassis Port cable 0.5M length (Spare)
JUNIPER EX 4200, EX4500 Virtual Chassis Port cable 0.5M length (Spare)
SKU: EX-CBL-VCP-50CM
Type: Spesiell nettverk  -  Lengde: 0.5m
6 609,93
 
8 262,41  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 40G Passive Twinax Cable
JUNIPER 40G Passive Twinax Cable
SKU: QFX-QSFP-DAC-3M
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 3m
7 153,12
 
8 941,40  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Redundant PSU 920W
JUNIPER Redundant PSU 920W
SKU: JPSU-920-AC-AFO
Produkt: Strøm
7 547,25
 
9 434,06  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX2300 Compact Fanless 12-port 10/ 100/ 1000BaseT - 2 x...
JUNIPER EX2300 Compact Fanless 12-port 10/ 100/ 1000BaseT - 2 x...
SKU: EX2300-C-12T
Produkt: Håndtert  -  Porter: 12  -  Hastighet: 1Gbps
8 913,24
 
11 141,55  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER QSFP+ to QSFP+ Ethernet DAC 1m Passive
JUNIPER QSFP+ to QSFP+ Ethernet DAC 1m Passive
SKU: QFX-QSFP-DAC-1M
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1m
9 131,99
 
11 414,99  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Redundant Power Supply 650Watt
JUNIPER Redundant Power Supply 650Watt
SKU: JPSU-650W-AC-AFO
Produkt: Strøm
9 143,76
 
11 429,70  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER XFP 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet Optics Module. 850nm for up to 300m transmission on MMF
9 990,84
 
12 488,55  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 40GBASE Transceiver
JUNIPER 40GBASE Transceiver
SKU: QFX-QSFP-40G-SR4
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
10 509,67
 
13 137,09  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX4200 EX3200 2-PORT 10G SFP+ 4-PORT 1G SFP UPLINK MODULE
JUNIPER EX4200 EX3200 2-PORT 10G SFP+ 4-PORT 1G SFP UPLINK MODULE
SKU: EX-UM-2X4SFP
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 10Gbps
10 837,92
 
13 547,40  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Enh. Feat. Lic. for EX4300-24P
JUNIPER Enh. Feat. Lic. for EX4300-24P
SKU: EX4300-24-EFL
Produkt: Lisensiering / Programvare
11 883,83
 
14 854,79  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SRX300 Services Gateway
14 449,77
 
18 062,21  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER SFP 10GE SR
JUNIPER SFP 10GE SR
SKU: QFX-SFP-10GE-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
14 754,49
 
18 443,11  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 2200 24P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
JUNIPER EX 2200 24P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
SKU: EX2200-48T-4G
Produkt: Håndtert  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
16 379,84
 
20 474,80  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER QSFP+ TO QSFP+ ETHERNET DIRECT ATTACH COPPER (TWINAX COPPER     IN ACCS
JUNIPER QSFP+ TO QSFP+ ETHERNET DIRECT ATTACH COPPER (TWINAX COPPER IN ACCS
SKU: JNP-QSFP-DAC-5M
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 5m
17 215,72
 
21 519,65  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 650W AC POWER SUPPLY
JUNIPER 650W AC POWER SUPPLY
SKU: JPSU-650W-AC-AFI
Produkt: Strøm
17 647,50
 
22 059,38  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Networks Utvidelsesmodul
JUNIPER Networks Utvidelsesmodul
SKU: EX4600-EM-8F
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Gbps
18 188,69
 
22 735,86  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 128 Gbps Virtual Chassis Modul
JUNIPER 128 Gbps Virtual Chassis Modul
SKU: EX4550-VC1-128G
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
18 987,53
 
23 734,41  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Services Gateway incl hardware
20 165,21
 
25 206,51  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EFL FOR 24 PORT for EX3400, EX3300, EX2300
JUNIPER EFL FOR 24 PORT for EX3400, EX3300, EX2300
SKU: EX-24-EFL
Produkt: Lisensiering / Programvare
21 781,72
 
27 227,15  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 2200 48P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
JUNIPER EX 2200 48P 10/ 100/ 1000BaseT w/4xSFP P
SKU: EX2200-48P-4G
Produkt: Håndtert  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
24 024,13
 
30 030,16  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Enhanced License EX2200-48T
JUNIPER Enhanced License EX2200-48T
SKU: EX-48-EFL
Produkt: Lisensiering / Programvare
27 417,16
 
34 271,45  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX4300, 24-PORT 10/ 100/ 1000BASET
JUNIPER EX4300, 24-PORT 10/ 100/ 1000BASET
SKU: EX4300-24T
Produkt: Håndtert  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
27 823,05
 
34 778,81  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 4300 350W AC POWER SUPPLY BACK-TO-FRONT AIRFLOWPOWER CORD  IN ACCS
28 399,53
 
35 499,41  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 12P 10/ 100/ 1000BASE-T
JUNIPER 12P 10/ 100/ 1000BASE-T
SKU: EX2300-C-12P
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 12  -  Hastighet: 1Gbps
30 841,95
 
38 552,44  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX4300 8-PORT 10G SFP+
JUNIPER EX4300 8-PORT 10G SFP+
SKU: EX-UM-8X8SFP
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Gbps
31 297,25
 
39 121,56  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Expansion Module 8 Port
JUNIPER Expansion Module 8 Port
SKU: EX4550-EM-8XSFP
Produkt: Modul  -  Porter: 8  -  Hastighet: 10Gbps
31 446,67
 
39 308,34  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 4200 24-Port 10/ 100/ 1000BASE-T with 8 PoE Ports + 320W AC Pow
JUNIPER EX 4200 24-Port 10/ 100/ 1000BASE-T with 8 PoE Ports + 320W AC Pow
SKU: EX4200-24T
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
33 207,89
 
41 509,86  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Adv. Feature License EX4600 SPECIAL OR
JUNIPER Adv. Feature License EX4600 SPECIAL OR
SKU: EX4600-AFL
Produkt: Lisensiering / Programvare
35 586,77
 
44 483,46  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX 4200, 24-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE-plus + 930W AC PS, includes 50cm VC cable
JUNIPER EX 4200, 24-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE-plus + 930W AC PS, includes 50cm VC cable
SKU: EX4200-24PX
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
38 842,15
 
48 552,69  inkl. mva
På lager
JUNIPER EX2300 24-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE+ - 4 x 1/10G SFP/SFP+
JUNIPER EX2300 24-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE+ - 4 x 1/10G SFP/SFP+
SKU: EX2300-24P
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
41 462,21
 
51 827,76  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Networks EX3400 24xgige 4xSFP+ 2xQSFP+
JUNIPER Networks EX3400 24xgige 4xSFP+ 2xQSFP+
SKU: EX3400-24T
Produkt: Ethernet  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
53 530,75
 
66 913,44  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX4300-48T 48P 10/ 100/ 1000
JUNIPER EX4300-48T 48P 10/ 100/ 1000
SKU: EX4300-48T-DC
Produkt: Ethernet  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
55 182,56
 
68 978,20  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX2300 48-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE+ - 4 x 1/10G SFP/SFP+
JUNIPER EX2300 48-port 10/ 100/ 1000BaseT PoE+ - 4 x 1/10G SFP/SFP+
SKU: EX2300-48P
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
62 601,57
 
78 251,96  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Networks SRX550-645AP
JUNIPER Networks SRX550-645AP
SKU: SRX550-645AP
Produkt: Diverse
82 804,42
 
103 505,53  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Core Switch
JUNIPER Core Switch
SKU: EX4600-40F-AFO
Produkt: Håndtert  -  Porter: 40  -  Hastighet: 10Gbps
93 491,75
 
116 864,69  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER Add 100 simultaneous users to
JUNIPER Add 100 simultaneous users to
SKU: ACCESSX600-ADD-100U
Produkt: Lisensiering / Programvare
94 403,54
 
118 004,43  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER EX4300 24-PORT 10/ 100/ 1000BASE T
JUNIPER EX4300 24-PORT 10/ 100/ 1000BASE T
SKU: EX4300-24P
Produkt: Håndtert  -  Porter: 24  -  Hastighet: 40Gbps
106 263,83
 
132 829,79  inkl. mva
Ikke på lager
JUNIPER 24 SFP+/SFP Ports, 4QSFP+Ports
JUNIPER 24 SFP+/SFP Ports, 4QSFP+Ports
SKU: EX4600-40F-AFI
Produkt: Håndtert  -  Porter: 40  -  Hastighet: 10Gbps
Viser 1-60 av 68 produkter 1 2 Neste