Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

LEVELONE Katalog

Viser 1-60 av 243 produkter 1 2 3 4 5 Neste
På lager Ikke på lager
68,24
 
85,30  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7321 Deckenhalterung F-FEEDS
155,30
 
194,13  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.8m combo kabel ps/ 2/ USB/ vga>vga
LEVELONE 1.8m combo kabel ps/ 2/ USB/ vga>vga
SKU: ACC-2101
Type: Kabel  -  Verter: 0
162,36
 
202,95  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE WUA-0605 11N 300MBPS 2.4GHZ USB ADAPTER W/WPSBTN
LEVELONE WUA-0605 11N 300MBPS 2.4GHZ USB ADAPTER W/WPSBTN
SKU: WUA-0605
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Adapter
164,10
 
205,13  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE BRACKET FOR INDOOR BOX CAMERAS . DESK
167,06
 
208,83  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wetterschutz f‹¨«r FCS-3086/ -3 F-FEEDS
169,42
 
211,78  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE USB netkort 10/100 USB2.0>RJ45 adapter
LEVELONE USB netkort 10/100 USB2.0>RJ45 adapter
SKU: USB-0301
Grensesnitt: USB-A  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Ethernet  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
202,36
 
252,95  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7310 Abzweigdose F-FEEDS
LEVELONE IPCam CAS-7310 Abzweigdose F-FEEDS
SKU: CAS-7310
Type: Montering
202,36
 
252,95  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7313 Deckenmontage-S F-FEEDS
202,36
 
252,95  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Netzwerkadapter USB-C Gigabit F-FEEDS
LEVELONE Netzwerkadapter USB-C Gigabit F-FEEDS
SKU: USB-0402
Grensesnitt: USB-C  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Ethernet  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
207,06
 
258,83  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POWER SUPPLY 12V / 1.5A . ACCS
LEVELONE POWER SUPPLY 12V / 1.5A . ACCS
SKU: 0R10028
Produkt: Diverse
218,83
 
273,54  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE N300 WIRELESS ROUTER                                  IN WRLS
LEVELONE N300 WIRELESS ROUTER IN WRLS
SKU: WBR-6013
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Ruter
242,44
 
303,05  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CAS-3105 BRACKET FOR ZOOM BOX CAMERAS ACCS
244,71
 
305,89  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
LEVELONE 155M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
SKU: SFP-1101
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
249,42
 
311,78  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 5.0m Combo kabel ps/ 2vusb/ VGA>VGA
LEVELONE 5.0m Combo kabel ps/ 2vusb/ VGA>VGA
SKU: ACC-2103
Type: Kabel  -  Verter: 0
251,77
 
314,71  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE SFP-3001 1.25G TRANSCEIVER SX MM 500M DUPLEX LC
LEVELONE SFP-3001 1.25G TRANSCEIVER SX MM 500M DUPLEX LC
SKU: SFP-3001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
272,95
 
341,19  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Transceiver LevelOne SFP / Sin
LEVELONE Transceiver LevelOne SFP / Sin
SKU: SFP-3211
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
277,65
 
347,06  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 3.0m Combo kabel PS/ 2vusb/ VGA>VGA
LEVELONE 3.0m Combo kabel PS/ 2vusb/ VGA>VGA
SKU: ACC-2102
Type: Kabel  -  Verter: 0
287,07
 
358,84  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 550M 850NM, -20 TO 85C                IN ACCS
LEVELONE 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 550M 850NM, -20 TO 85C IN ACCS
SKU: SFP-4200
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
287,07
 
358,84  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE RJ45 to SC Fast Ethernet
LEVELONE RJ45 to SC Fast Ethernet
SKU: FVT-1101
Produkt: Mediekonverterere
289,42
 
361,78  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 5PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
LEVELONE 5PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
SKU: GSW-0507
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
298,83
 
373,54  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M SINGLE-MODE BIDI SFP 20KM TX/RX OVER 1550/ 1310NM ACCS
LEVELONE 155M SINGLE-MODE BIDI SFP 20KM TX/RX OVER 1550/ 1310NM ACCS
SKU: SFP-7331
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
298,83
 
373,54  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE WALL MOUNT KIT FOR FCS-3084/ 3086/ 3087 ACCS
301,18
 
376,48  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1310/ R1550NM ACCS
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1310/ R1550NM ACCS
SKU: SFP-9221
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
305,89
 
382,36  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7319 Anschlussdose F-FEEDS
305,89
 
382,36  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wetterschutz f‹¨«r FCS-3085 F-FEEDS
312,95
 
391,19  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wetterschutz f‹¨«r FCS-3086/ -3 F-FEEDS
334,13
 
417,66  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE AC1200 DUAL BAND WRLS USB ADAPT 1-13 CH. 5DBI DETACH ANTENNA ACCS
LEVELONE AC1200 DUAL BAND WRLS USB ADAPT 1-13 CH. 5DBI DETACH ANTENNA ACCS
SKU: WUA-1810E
Hastighet: 867Mbps  -  Type: Antenne
338,83
 
423,54  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Gigabit PCIe Network Card
LEVELONE Gigabit PCIe Network Card
SKU: GNC-0112
Grensesnitt: PCI Express  -  Hastighet: 2Gbps  -  Media: Ethernet  -  Media: Kobber  -  Porter: 1  -  PCI V.: 1.1
345,89
 
432,36  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7322 Wandhalterung F-FEEDS
348,24
 
435,30  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 48V DC POWER ADAPTER . CPNT
LEVELONE 48V DC POWER ADAPTER . CPNT
SKU: POW-4801
Produkt: Strøm
348,24
 
435,30  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7307 Eckhalterung F-FEEDS
371,77
 
464,71  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POLE MOUNT FOR FCS-3084/ 3086/ 3087 ACCS
374,13
 
467,66  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1550/ R1310NM ACCS
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1550/ R1310NM ACCS
SKU: SFP-9231
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
378,83
 
473,54  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7314 Wandhalterung F-FEEDS
388,25
 
485,31  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 10GBP MMF SFP-PLUS TRANSCEIVER 300M 850NM CPNT
LEVELONE 10GBP MMF SFP-PLUS TRANSCEIVER 300M 850NM CPNT
SKU: SFP-6101
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
390,60
 
488,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 8PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
LEVELONE 8PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
SKU: GSW-0807
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
392,95
 
491,19  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7305 Wandhalterung F-FEEDS
395,30
 
494,13  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wandmontage-Set Aluminium F-FEEDS
LEVELONE Wandmontage-Set Aluminium F-FEEDS
SKU: CAS-7315
Type: Montering
395,30
 
494,13  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Zwischendeckenhalterung f‹¨«r F-FEEDS
406,66
 
508,33  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 3m Antenna Cable N Plug - F Jack
LEVELONE 3m Antenna Cable N Plug - F Jack
SKU: ANC-4130
Type: Antenne  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Sort  -  Lengde: 3m
407,07
 
508,84  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 8-PORT GIGAB.ETH. SW.                                  IN WRLS
LEVELONE 8-PORT GIGAB.ETH. SW. IN WRLS
SKU: GEU-0822
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
407,07
 
508,84  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POI-2002 15.4W PoE Injector
LEVELONE POI-2002 15.4W PoE Injector
SKU: POI-2002
Produkt: POE
409,42
 
511,78  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POE WIRELESS AP N300 IN-WALL MOUNT 1XFE 1XPOE WAN     IN CPNT
LEVELONE POE WIRELESS AP N300 IN-WALL MOUNT 1XFE 1XPOE WAN IN CPNT
SKU: WAP-6221
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Aksesspunkt
440,01
 
550,01  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CAS-3103 WALL MOUNT BRACKET . ACCS
LEVELONE CAS-3103 WALL MOUNT BRACKET . ACCS
SKU: CAS-3103
Type: Montering
451,78
 
564,73  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE GIGABIT POE INJECTOR 30W . ACCS
LEVELONE GIGABIT POE INJECTOR 30W . ACCS
SKU: POI-3004
Type: Tilbehør
454,13
 
567,66  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7317 Pendelhalterung F-FEEDS
456,48
 
570,60  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Gigabit USB Adapter with USB
LEVELONE Gigabit USB Adapter with USB
SKU: USB-0502
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
463,54
 
579,43  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CAS-2316 WALL MOUNT FOR MINI DOME MINI FISHEYE ACCS
491,78
 
614,73  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 2 port KVM-Switch 2x VGA, USB with audio
LEVELONE 2 port KVM-Switch 2x VGA, USB with audio
SKU: KVM-0223
Type: KVM-bryter  -  Verter: 2
501,19
 
626,49  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE ProCon 19" Converter Chassis, Redundant Power Supply
520,01
 
650,01  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G COPPER TRANSCEIVER RJ-45 100M ACCS
LEVELONE 1.25G COPPER TRANSCEIVER RJ-45 100M ACCS
SKU: SFP-3841
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
529,43
 
661,79  inkl. mva
På lager
LEVELONE 10/ 100BASE-TX-100BASE-FX MMF ST CONVERTER 2KM ACCS
538,84
 
673,55  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 10/ 100/ 1000BASE-T-1000BASE-X SFP CONVERTER ACCS
LEVELONE 10/ 100/ 1000BASE-T-1000BASE-X SFP CONVERTER ACCS
SKU: GVT-2000
Produkt: Mediekonverterere
538,84
 
673,55  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE FVS-3800 10/ 100BASE TX 100BASE-X SFP CONVERTER WRLS
569,43
 
711,79  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 10/ 100BASE-TX-100BASE-FX SMF SC CONVERTER 20KM ACCS
597,66
 
747,08  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7306 Pendelhalterung F-FEEDS
623,55
 
779,44  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wandhalterung mit Verteilerkas F-FEEDS
628,25
 
785,31  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Switch MiniGBIC SFP T
LEVELONE Switch MiniGBIC SFP T
SKU: GVT-0302
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-60 av 243 produkter 1 2 3 4 5 Neste