Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

LEVELONE Katalog

Viser 1-60 av 349 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste
På lager Ikke på lager
74,33
 
92,91  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7321 Deckenhalterung F-FEEDS
114,97
 
143,71  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7304 geneigte Decken F-FEEDS
142,59
 
178,24  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE WUA-0605 11N 300MBPS 2.4GHZ USB ADAPTER W/WPSBTN
LEVELONE WUA-0605 11N 300MBPS 2.4GHZ USB ADAPTER W/WPSBTN
SKU: WUA-0605
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Adapter
150,78
 
188,48  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE USB netkort 10/100 USB2.0>RJ45 adapter
LEVELONE USB netkort 10/100 USB2.0>RJ45 adapter
SKU: USB-0301
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
169,20
 
211,50  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wetterschutz f‹¨«r FCS-3086/ -3 F-FEEDS
189,72
 
237,15  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Gigabit PCIe Network Card
LEVELONE Gigabit PCIe Network Card
SKU: GNC-0112
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 2Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
190,20
 
237,75  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POWER SUPPLY 12V / 1.5A . ACCS
LEVELONE POWER SUPPLY 12V / 1.5A . ACCS
SKU: 0R10028
Produkt: Diverse
211,85
 
264,81  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7313 Deckenmontage-S F-FEEDS
223,88
 
279,85  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
LEVELONE 155M MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
SKU: SFP-1101
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
225,38
 
281,73  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7310 Abzweigdose F-FEEDS
LEVELONE IPCam CAS-7310 Abzweigdose F-FEEDS
SKU: CAS-7310
Type: Montering
233,35
 
291,69  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE WIRELESS RANGE EXTENDER 300MBPS 802.11B/ G/ N ACCS
LEVELONE WIRELESS RANGE EXTENDER 300MBPS 802.11B/ G/ N ACCS
SKU: WRE-6001C
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Extender
235,72
 
294,65  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M SMF SFP TRANSCEIVER 20KM 1310NM ACCS
LEVELONE 155M SMF SFP TRANSCEIVER 20KM 1310NM ACCS
SKU: SFP-1311
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
237,82
 
297,28  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE N300 WIRELESS ROUTER                                  IN WRLS
LEVELONE N300 WIRELESS ROUTER IN WRLS
SKU: WBR-6013
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Ruter
242,09
 
302,61  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 3.0m Combo kabel PS/ 2vusb/ VGA>VGA
LEVELONE 3.0m Combo kabel PS/ 2vusb/ VGA>VGA
SKU: ACC-2102
Type: Kabel  -  Verter: 0
242,59
 
303,24  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE SFP-3001 1.25G TRANSCEIVER SX MM 500M DUPLEX LC
LEVELONE SFP-3001 1.25G TRANSCEIVER SX MM 500M DUPLEX LC
SKU: SFP-3001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
244,45
 
305,56  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 5.0m Combo kabel ps/ 2vusb/ VGA>VGA
LEVELONE 5.0m Combo kabel ps/ 2vusb/ VGA>VGA
SKU: ACC-2103
Type: Kabel  -  Verter: 0
248,41
 
310,51  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
LEVELONE 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 2KM 1310NM ACCS
SKU: SFP-3111
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
250,59
 
313,24  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Transceiver LevelOne SFP / Sin
LEVELONE Transceiver LevelOne SFP / Sin
SKU: SFP-3211
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
252,37
 
315,46  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Netzwerkadapter USB-Hub 3-Port F-FEEDS
LEVELONE Netzwerkadapter USB-Hub 3-Port F-FEEDS
SKU: USB-0503
USB porter: 3  -  Display porter: 0  -  HDMI porter: 0  -  Nettverk: 1
271,16
 
338,95  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 20KM T1310/ R1550NM ACCS
LEVELONE 155M SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 20KM T1310/ R1550NM ACCS
SKU: SFP-7321
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
271,40
 
339,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M SINGLE-MODE BIDI SFP 20KM TX/RX OVER 1550/ 1310NM ACCS
LEVELONE 155M SINGLE-MODE BIDI SFP 20KM TX/RX OVER 1550/ 1310NM ACCS
SKU: SFP-7331
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
273,03
 
341,29  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE WALL MOUNT KIT FOR FCS-3084/ 3086/ 3087 ACCS
273,37
 
341,71  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Netzwerkadapter USB-C Gigabit F-FEEDS
LEVELONE Netzwerkadapter USB-C Gigabit F-FEEDS
SKU: USB-0402
Grensesnitt: USB-C  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
275,25
 
344,06  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 20KM T1310/ R1550NM ACCS
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 20KM T1310/ R1550NM ACCS
SKU: SFP-9321
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
277,83
 
347,29  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1310/ R1550NM ACCS
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1310/ R1550NM ACCS
SKU: SFP-9221
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
286,34
 
357,93  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.8m combo kabel ps/ 2/ USB/ vga>vga
LEVELONE 1.8m combo kabel ps/ 2/ USB/ vga>vga
SKU: ACC-2101
Type: Kabel  -  Verter: 0
287,57
 
359,46  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 5PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
LEVELONE 5PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
SKU: GSW-0507
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
303,21
 
379,01  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M SMF SFP TRANSCEIVER 40KM 1310NM ACCS
LEVELONE 155M SMF SFP TRANSCEIVER 40KM 1310NM ACCS
SKU: SFP-1411
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
312,31
 
390,39  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G BIDI SMF SFP TRANSVR 20KM T1310/ R1550,  -40 TO 85C          IN ACCS
315,67
 
394,59  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 40KM T1310/ R1550NM ACCS
LEVELONE 155M SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 40KM T1310/ R1550NM ACCS
SKU: SFP-7421
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
319,84
 
399,80  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 48V DC POWER ADAPTER . CPNT
LEVELONE 48V DC POWER ADAPTER . CPNT
SKU: POW-4801
Produkt: Strøm
319,84
 
399,80  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7322 Wandhalterung F-FEEDS
319,89
 
399,86  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wetterschutz f‹¨«r FCS-3086/ -3 F-FEEDS
340,81
 
426,01  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 20KM T1550/ R1310NM ACCS
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 20KM T1550/ R1310NM ACCS
SKU: SFP-9331
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
341,70
 
427,13  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1550/ R1310NM ACCS
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 10KM T1550/ R1310NM ACCS
SKU: SFP-9231
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
342,49
 
428,11  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 10GBP MMF SFP-PLUS TRANSCEIVER 300M 850NM CPNT
LEVELONE 10GBP MMF SFP-PLUS TRANSCEIVER 300M 850NM CPNT
SKU: SFP-6101
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
342,84
 
428,55  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 40KM T1310/ R1550NM ACCS
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 40KM T1310/ R1550NM ACCS
SKU: SFP-9421
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
346,51
 
433,14  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7307 Eckhalterung F-FEEDS
346,51
 
433,14  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7314 Wandhalterung F-FEEDS
346,51
 
433,14  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7319 Anschlussdose F-FEEDS
346,51
 
433,14  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wetterschutz f‹¨«r FCS-3085 F-FEEDS
346,94
 
433,68  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE AC1200 DUAL BAND WRLS USB ADAPT 1-13 CH. 5DBI DETACH ANTENNA ACCS
LEVELONE AC1200 DUAL BAND WRLS USB ADAPT 1-13 CH. 5DBI DETACH ANTENNA ACCS
SKU: WUA-1810E
Hastighet: 867Mbps  -  Type: Antenne
362,28
 
452,85  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7305 Wandhalterung F-FEEDS
362,87
 
453,59  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 8-PORT GIGAB.ETH. SW.                                  IN WRLS
LEVELONE 8-PORT GIGAB.ETH. SW. IN WRLS
SKU: GEU-0822
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
364,20
 
455,25  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 3m Antenna Cable N Plug - F Jack
LEVELONE 3m Antenna Cable N Plug - F Jack
SKU: ANC-4130
Type: Antenne  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Lengde: 3m
383,41
 
479,26  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 8PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
LEVELONE 8PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
SKU: GSW-0807
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
394,12
 
492,65  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POI-2002 15.4W PoE Injector
LEVELONE POI-2002 15.4W PoE Injector
SKU: POI-2002
Produkt: POE
405,56
 
506,95  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POLE MOUNT FOR FCS-3084/ 3086/ 3087 ACCS
413,26
 
516,58  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE GIGABIT POE INJECTOR 30W . ACCS
LEVELONE GIGABIT POE INJECTOR 30W . ACCS
SKU: POI-3004
Type: Tilbehør
414,70
 
518,38  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POE-PLUS INJECTOR . ACCS
LEVELONE POE-PLUS INJECTOR . ACCS
SKU: POI-3002
Produkt: POE
415,42
 
519,28  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE CAS-3103 WALL MOUNT BRACKET . ACCS
LEVELONE CAS-3103 WALL MOUNT BRACKET . ACCS
SKU: CAS-3103
Type: Montering
415,42
 
519,28  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE IPCam CAS-7317 Pendelhalterung F-FEEDS
415,42
 
519,28  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Wandmontage-Set Aluminium F-FEEDS
LEVELONE Wandmontage-Set Aluminium F-FEEDS
SKU: CAS-7315
Type: Montering
415,42
 
519,28  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Zwischendeckenhalterung f‹¨«r F-FEEDS
419,67
 
524,59  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE Gigabit USB Adapter with USB
LEVELONE Gigabit USB Adapter with USB
SKU: USB-0502
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
466,33
 
582,91  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE POE WIRELESS AP N300 IN-WALL MOUNT 1XFE 1XPOE WAN     IN CPNT
LEVELONE POE WIRELESS AP N300 IN-WALL MOUNT 1XFE 1XPOE WAN IN CPNT
SKU: WAP-6221
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Aksesspunkt
473,11
 
591,39  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 155M SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 40KM T1550/ R1310NM ACCS
LEVELONE 155M SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 40KM T1550/ R1310NM ACCS
SKU: SFP-7431
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
473,84
 
592,30  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 40KM T1550/ R1310NM ACCS
LEVELONE 1.25G SMF BIDI SFP TRANSCEIVER 40KM T1550/ R1310NM ACCS
SKU: SFP-9431
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
487,87
 
609,84  inkl. mva
Ikke på lager
LEVELONE 10/ 100/ 1000BASE-T-1000BASE-X SFP CONVERTER ACCS
LEVELONE 10/ 100/ 1000BASE-T-1000BASE-X SFP CONVERTER ACCS
SKU: GVT-2000
Produkt: Mediekonverterere
Viser 1-60 av 349 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste