Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

Nettverkstransceivermoduler

Viser 1-60 av 718 produkter 1 2 3 4 5 ... 12 Neste
På lager Ikke på lager
ATEN
1 145,91
 
1 432,39  inkl. mva
Ikke på lager
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/ 500M SFP Duplex
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/ 500M SFP Duplex
SKU: 2A-136G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 350,62
 
1 688,28  inkl. mva
Ikke på lager
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/ 10KM SFP Duplex
ATEN Fiber Module 1.25Gbps/ 10KM SFP Duplex
SKU: 2A-137G
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 630,65
 
3 288,31  inkl. mva
Ikke på lager
ATEN 10G Multi-Mode/ 300M Fiber SFP
4 042,45
 
5 053,06  inkl. mva
Ikke på lager
ATEN 10G Single-Mode/ 10KM Fiber
AXIS
994,14
 
1 242,68  inkl. mva
På lager
AXIS T8612 SFP MODULE LC.SX . CPNT
AXIS T8612 SFP MODULE LC.SX . CPNT
SKU: 5801-811
Type: Tilbehør
1 105,91
 
1 382,39  inkl. mva
Ikke på lager
AXIS T8613 SFP MODULE 1000BASE-T
AXIS T8613 SFP MODULE 1000BASE-T
SKU: 5801-821
Type: Tilbehør
1 217,68
 
1 522,10  inkl. mva
På lager
AXIS T8611 SFP MODULE LC.LX . CPNT
AXIS T8611 SFP MODULE LC.LX . CPNT
SKU: 5801-801
Type: Tilbehør
Allied Telesis
1 275,90
 
1 594,88  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis TAA SFP/LC 1G SINGLE MODE 10KM 1310NM CARD
Allied Telesis TAA SFP/LC 1G SINGLE MODE 10KM 1310NM CARD
SKU: AT-SPLX10A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 410,09
 
1 762,61  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 100m 1000BaseTX SFP-Modul hot swappable
Allied Telesis ALLIED 100m 1000BaseTX SFP-Modul hot swappable
SKU: AT-SPTX-90
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 423,62
 
1 779,53  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP BX 15KMSM SF TX1550RX1310 990-002084-00 IN ACCS
Allied Telesis SFP BX 15KMSM SF TX1550RX1310 990-002084-00 IN ACCS
SKU: AT-SPFXBD-LC-15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 477,21
 
1 846,51  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN ACCS
Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN ACCS
SKU: AT-OSPLX10/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 611,55
 
2 014,44  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 10Km Bi-Directional GbE SMF SFP 1310Tx/ 1490Rx - Hot Swappable
1 611,69
 
2 014,61  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP BX 10KMSM SF TX1490RX1310 990-001205-00 IN ACCS
Allied Telesis SFP BX 10KMSM SF TX1490RX1310 990-001205-00 IN ACCS
SKU: AT-SPBD10-14
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 772,79
 
2 215,99  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 10/ 100/ 1000TX SFP 100m RJ45 I-Temp -40 to 85C
Allied Telesis ALLIED 10/ 100/ 1000TX SFP 100m RJ45 I-Temp -40 to 85C
SKU: AT-SPTX/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 853,29
 
2 316,61  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis TAA 1000SX/LC SFP (220M/ 550M OV 990-005899-90 ACCS
Allied Telesis TAA 1000SX/LC SFP (220M/ 550M OV 990-005899-90 ACCS
SKU: AT-SPSX/E
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 983,58
 
2 479,48  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP BX 15KMSM SF TX1310RX1550 990-002083-00 IN ACCS
Allied Telesis SFP BX 15KMSM SF TX1310RX1550 990-002083-00 IN ACCS
SKU: AT-SPFXBD-LC-13
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 001,03
 
2 501,29  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable,  300M using High bandwidth MMF
2 726,17
 
3 407,71  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 40KM 1310nm 1000BaseLX/ LC SFP Modul Hot Swappable
5 237,71
 
6 547,14  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP 1000ZX 80KMSM DUAL F. LC 990-001203-00 IN EXT
Allied Telesis SFP 1000ZX 80KMSM DUAL F. LC 990-001203-00 IN EXT
SKU: AT-SPZX80
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
7 682,18
 
9 602,73  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 10GBase-T SFP+ Module
Allied Telesis ALLIED 10GBase-T SFP+ Module
SKU: AT-SP10T
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
8 635,50
 
10 794,38  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP+ 10G-LRM MM DUAL F. 990-003886-00 IN EXT
Allied Telesis SFP+ 10G-LRM MM DUAL F. 990-003886-00 IN EXT
SKU: AT-SP10LRM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
9 602,26
 
12 002,83  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis TAA SFP+/LC 10G SINGLE-MODE 10KM INDUSTRIAL TEMP -40 TO 85C ACCS
12 628,55
 
15 785,69  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP+ IE 10G-LR10KM SM DUAL FLC 990-003300-00 IN EXT
Allied Telesis SFP+ IE 10G-LR10KM SM DUAL FLC 990-003300-00 IN EXT
SKU: AT-SP10LR/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
16 739,24
 
20 924,05  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 40G QSFP+ MODULES DIRECT ATTACH CABLES 990-004756-00 .IN ACCS
24 948,86
 
31 186,08  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis AT-StackOP/ 9.0 Optical Stacking m. 1310nm  9km with SMF
28 667,55
 
35 834,44  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 2 X 10GIGABIT SFP+ EXPAN. MOD. 990-003177-00 IN CPNT
Allied Telesis 2 X 10GIGABIT SFP+ EXPAN. MOD. 990-003177-00 IN CPNT
SKU: AT-XEM-2XS
Produkt: Modul  -  Porter: 2  -  Hastighet: 10Gbps
42 250,01
 
52 812,51  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis QSFP+ 40G LR4 SMF 990-004757-00 IN CPNT
Allied Telesis QSFP+ 40G LR4 SMF 990-004757-00 IN CPNT
SKU: AT-QSFPLR4
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
45 342,31
 
56 677,89  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis 40km 1550nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable. Industrial Temp
Allied Telesis 40km 1550nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable. Industrial Temp
SKU: AT-SP10ER40/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
88 649,59
 
110 811,99  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis ALLIED 100G QSFP28 LR4 10km SMF
96 022,75
 
120 028,44  inkl. mva
Ikke på lager
Allied Telesis SFP+ PLUGGABLE OPTICAL MOD/80KM 990-003733-00 10G-ZR ACCS
Allied Telesis SFP+ PLUGGABLE OPTICAL MOD/80KM 990-003733-00 10G-ZR ACCS
SKU: AT-SP10ZR80/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
BLACK BOX
686,10
 
857,63  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 2km Factory Sealed
686,10
 
857,63  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 2km Factory Sealed
748,25
 
935,31  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX SFP/1250 EXT DIAG
BLACK BOX SFP/1250 EXT DIAG
SKU: LFP411
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
755,54
 
944,43  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX SFP 1250-Mbps Fiber w/Extend. Diagnostics -10km Factory Sealed
834,43
 
1 043,04  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 30km Factory Sealed
1 023,18
 
1 278,98  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX 1250 Mbps SerDes SFP w/ Extended Diagnostics Factory Sealed
1 023,18
 
1 278,98  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX 1250 Mbps SGMII SFP w/Ext. Diagnostics
BLACK BOX 1250 Mbps SGMII SFP w/Ext. Diagnostics
SKU: LFP416
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 023,18
 
1 278,98  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX SFP 1250-Mbps Fiber w/Extend. Diagnostics - 2km Factory Sealed
1 560,04
 
1 950,05  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX SFP 1250-Mbps Fiber w/Extend. Diagnostics -30km Factory Sealed
2 058,30
 
2 572,88  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX 10GBASE-SR SFP+ Module - 850nm MM LC 300m Factory Sealed
BLACK BOX 10GBASE-SR SFP+ Module - 850nm MM LC 300m Factory Sealed
SKU: LSP421
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
4 251,13
 
5 313,91  inkl. mva
Ikke på lager
BLACK BOX 10GBASE-SR SFP+ Module - 1310nm SM LC 10km Factory Sealed
BLACK BOX 10GBASE-SR SFP+ Module - 1310nm SM LC 10km Factory Sealed
SKU: LSP422
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
BOSCH
2 468,30
 
3 085,38  inkl. mva
Ikke på lager
BOSCH SmallForm Plug Optical Interfa VIDEO
2 468,30
 
3 085,38  inkl. mva
Ikke på lager
BOSCH SmallForm Plug Optical Interfa VIDEO
CAMBIUM NETWORKS
3 375,44
 
4 219,30  inkl. mva
Ikke på lager
CAMBIUM NETWORKS Multi-mode 1000BaseSX SFP Int. per ODU
CAMBIUM NETWORKS Multi-mode 1000BaseSX SFP Int. per ODU
SKU: C000065L009A
Produkt: Antennetilbehør
CISCO
1 545,60
 
1 932,-  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 8GBPS FIBRE CHANNEL SW SFP+ LC
CISCO 8GBPS FIBRE CHANNEL SW SFP+ LC
SKU: DS-SFP-FC8G-SW=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 776,01
 
2 220,01  inkl. mva
Ikke på lager
CISCO 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+
CISCO 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+
SKU: DS-SFP-FC16G-SW=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-60 av 718 produkter 1 2 3 4 5 ... 12 Neste