Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
+45 28 13 63 13
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer

SILVERNET Katalog

Viser 1-60 av 112 produkter 1 2 Neste
På lager Ikke på lager
109,41
 
136,76  inkl. mva
Ikke på lager
No image
109,41
 
136,76  inkl. mva
Ikke på lager
No image
109,41
 
136,76  inkl. mva
Ikke på lager
No image
127,06
 
158,83  inkl. mva
Ikke på lager
No image
127,06
 
158,83  inkl. mva
Ikke på lager
No image
127,06
 
158,83  inkl. mva
Ikke på lager
No image
145,89
 
182,36  inkl. mva
Ikke på lager
No image
145,89
 
182,36  inkl. mva
Ikke på lager
No image
145,89
 
182,36  inkl. mva
Ikke på lager
No image
174,12
 
217,65  inkl. mva
Ikke på lager
No image
174,12
 
217,65  inkl. mva
Ikke på lager
No image
174,12
 
217,65  inkl. mva
Ikke på lager
No image
234,30
 
292,88  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SKU: SIL DLC 10M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Svart  -  Lengde: 10m
336,48
 
420,60  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET TILT & SWIVEL 3 AXIS
362,99
 
453,74  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SKU: SIL-10G-DATAC-01-C
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 1m
379,07
 
473,84  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SKU: SIL DLC 20M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Svart  -  Lengde: 20m
411,25
 
514,06  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Desktop PSU, Output voltage:
507,74
 
634,68  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SKU: SIL-10G-DATAC-0.5-C
Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 5m
523,82
 
654,78  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 10km
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 10km
SKU: SIL-SFP0-01-25-X131-10XD
535,31
 
669,14  inkl. mva
Ikke på lager
No image
SILVERNET 1.25G SM SFP 1310nm TX FP
SKU: SIL-01-25-B131-10XD
535,31
 
669,14  inkl. mva
Ikke på lager
No image
SILVERNET 1.25G SM SFP 1310nm TX FP
SKU: SIL-01-25-B139-10XD
576,49
 
720,61  inkl. mva
Ikke på lager
No image
SILVERNET 1.25G SM SFP 1490nm TX FP
SKU: SIL-01-25-B149-10XD
576,49
 
720,61  inkl. mva
Ikke på lager
No image
SILVERNET 1.25G SM SFP 1550nm TX FP
SKU: SIL-01-25-B155-10XD
597,66
 
747,08  inkl. mva
Ikke på lager
No image
620,34
 
775,43  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET LMR 400 Cable 1M with Ntype
680,02
 
850,03  inkl. mva
Ikke på lager
No image
803,55
 
1 004,44  inkl. mva
Ikke på lager
No image
813,37
 
1 016,71  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
813,37
 
1 016,71  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SKU: SIL DLC 50M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Svart  -  Lengde: 50m
824,73
 
1 030,91  inkl. mva
Ikke på lager
No image
824,73
 
1 030,91  inkl. mva
Ikke på lager
No image
824,73
 
1 030,91  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
969,44
 
1 211,80  inkl. mva
Ikke på lager
No image
SILVERNET 10G Multimode 850nm SFP+,
SKU: SIL-08-10-X850-0-3D
1 072,97
 
1 341,21  inkl. mva
Ikke på lager
No image
1 072,97
 
1 341,21  inkl. mva
Ikke på lager
No image
1 150,62
 
1 438,28  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M POE,SFP slot,Excl
1 155,32
 
1 444,15  inkl. mva
Ikke på lager
No image
1 295,93
 
1 619,91  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
1 295,93
 
1 619,91  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
1 312,01
 
1 640,01  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SKU: SIL-10G-DATAC-10-C
Kontakt 1: SFP  -  Kontakt 2: SFP  -  Farge: Svart  -  Lengde: 10m
1 312,01
 
1 640,01  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
1 385,92
 
1 732,40  inkl. mva
Ikke på lager
No image
1 392,43
 
1 740,54  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SKU: SIL DLC 90M
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Svart  -  Lengde: 90m
1 424,61
 
1 780,76  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2.3-2.7Ghz OUTDOOR OMNI
1 569,38
 
1 961,73  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
1 569,38
 
1 961,73  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
1 601,55
 
2 001,94  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
1 640,04
 
2 050,05  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 4 x Gigabit
1 729,46
 
2 161,83  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
2 180,62
 
2 725,78  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
2 325,39
 
2 906,74  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
2 325,39
 
2 906,74  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
2 502,33
 
3 127,91  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2.3 - 2.7GHz Sector Antenna
2 502,33
 
3 127,91  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
2 502,33
 
3 127,91  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
2 502,33
 
3 127,91  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SKU: SIL SAN 5819-120
2 614,92
 
3 268,65  inkl. mva
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz OUTDOOR OMNI
Viser 1-60 av 112 produkter 1 2 Neste