EPSON n Ink Cartridges, Ultrachrome HD, T8502, Singlepack, 1 x 80.0 ml Cyan
|
|
EPSON n Ink Cartridges, Ultrachrome HD, T8502, Singlepack, 1 x 80.0 ml Cyan
LEASING
( ex. sales tax)
Setup fee 0,-, invoice charge 0,-/month, minimum order 0,-. Freight and salestax (if applicable) are additional. On approved credit. Lease is selected as a payment option in the checkout.
|
Description
Specifications
Related products
Epson Singlepack Cyan T850200. Colour ink volume: 80 ml, Quantity per pack: 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Inkjet printing |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | - SureColor SC-P800 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink volume | 80 ml |
| OEM code | C13T850200 |
| Country of origin | China |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 35 mm |
| Package weight | 160 g |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross height | 180 cm |
| Products per pallet | 2520 pc(s) |
| Master (outer) case width | 192 mm |
| Master (outer) case length | 308 mm |
| Master (outer) case height | 203 mm |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 5.06 kg |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet height (UK) | 180 cm |
| Products per pallet (UK) | 3240 pc(s) |
| Products per pallet layer | 420 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK) | 540 pc(s) |
EPSON n Media, Media, Sheet paper, Premium Glossy Photo Paper, Office - Photo Paper, Home - Photo Paper, Photo, 10 x 15 cm, 100 mm x 150 mm, 255 g/m2, 40 Sheets, Singlepack
Please note that although care has been taken in the degree of relevancy, pictures are for
display purposes only, and product appearance may differ from what you see. If there are any
discrepancies between the product headline, description and picture, the correct information
will be in the product headline (i.e. computer systems may not come with monitors even if
pictured that way). If anything is unclear, please email support before placing your order.