APC InRow RC 600mm Chilled Water 380-415V 50/60Hz w/ humidifier IN
|
|
APC InRow RC 600mm Chilled Water 380-415V 50/60Hz w/ humidifier IN
|
Description
Specifications
InRow RC, 600mm, Chilled Water 380-415V 50/60 Hz, w/ humidifier
| Product colour | Black |
| Width | 600 mm |
| Depth | 1070 mm |
| Height | 1991 mm |
| Weight | 352.7 kg |
| Package width | 850 mm |
| Package depth | 1137 mm |
| Package height | 2166 mm |
| Package weight | 463.2 kg |
Please note that although care has been taken in the degree of relevancy, pictures are for
display purposes only, and product appearance may differ from what you see. If there are any
discrepancies between the product headline, description and picture, the correct information
will be in the product headline (i.e. computer systems may not come with monitors even if
pictured that way). If anything is unclear, please email support before placing your order.